Odhlučnění stěny

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 06:27
Odhlucneni steny

Nemate prosim nekdo zkusenost s odhlucnenim steny ve velmi malem byte (30 m2)? Soused si kazdou noc do rana pousti velmi hlasite televizi a je to opravdu hodne slyset. Domluva nepomaha. Existuje nejake reseni odhlucneni steny ktere by neubralo 15 cm z prostoru? Mate nekdo zkusenost?

Reakce:
Micaella22
Ukecaná baba ;) 1871 příspěvků 01.08.19 07:12

Lisovana akusticka izolace, akusticka pena. Mame doma a v panelaku neslysim nic. Zabralo to myslim 8cm i s novou omitkou. Delano pred 8 lety, takze na nic ohledne ceny, firmy atd uz si nevzpomenu…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 07:37
@Micaella22 píše:
Lisovana akusticka izolace, akusticka pena. Mame doma a v panelaku neslysim nic. Zabralo to myslim 8cm i s novou omitkou. Delano pred 8 lety, takze na nic ohledne ceny, firmy atd uz si nevzpomenu…

Moc dekuji!!

Tomkins
Zasloužilá kecalka 994 příspěvků 01.08.19 14:13

Dával jsem sádrokarton, speciální modré desky + do konstrukce izolace. Od té doby jsem neslyšel nikdy nic, fungovalo to skvěle. Ale sebralo to zhruba 12 cm.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 15:38
@Tomkins píše:
Dával jsem sádrokarton, speciální modré desky + do konstrukce izolace. Od té doby jsem neslyšel nikdy nic, fungovalo to skvěle. Ale sebralo to zhruba 12 cm.

No ono asi 10 cm minimalne mi to asi vezme jak jsem se ted informovala.. diky

Váš příspěvek
Reklama