Stěhování k partnerovi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zlata 1994
Nováček 7 příspěvků 30.07.19 08:49
Stěhování k partnerovi

Dobrý den, chci se zeptat, můj nový přítel mi nabídl že u něj můžu bydlet, má syna a maminku která mu pomáhá s klukem, syna vychovává bez jeho biolo. matky. Sami se ted přestěhovali, tak na mě přijde řada asi až se vše ustálí. A mě by zajímalo co mám dělat abych si nepřipadala jako vetřelec, celou noc jsem nespala, trápí mě to :,( :,( :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Čičorečka
Závislačka 2666 příspěvků 30.07.19 08:51

No to asi vetřelec budeš. Hlavně pro jeho matku. Já bych se tam nestěhovala.

Tecumseh
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 30.07.19 08:55
...

Vypadá to na vetřelce, co se pomalu přemění ve služku. Zakladatelko kolik ti je? Podle nicku mladá holka, nebyl by lepší nějaký bezdětný pro založení rodiny?

pristelepe
Kecalka 218 příspěvků 30.07.19 08:56

Určitě bych se tam nestěhovala. Dej tomu rok, rok a půl, sundaš růžové brýle, uvidíš, ze budeš ráda.

Safrik
Ukecaná baba ;) 1389 příspěvků 30.07.19 09:00

Taky bych se do toho urcite nehrnula..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 09:18

A proč to nezkusit? Dokud nezkusí, nepozná. Jestli to nebude klapat, tak to nebude klapat. Jestli to nebude klapat s maminkou, vždycky se dá najít nějaké řešení, třeba se pak nastěhovat s přítelem a dítětem jinam. Mám známou, dost mladou, bylo jí 20, když se ocitla v podobné situaci jako ty. Nastěhovala se za přítelem, jeho malinkou dcerou a maminkou do domku. Už jsou tam asi tak dva roky a všechno klape. Známá teď čeká dítě. Mají tam dobré vztahy, malá,,náhradní' maminku zbožňuje a maminka přítele je fajn ženská. Ono to záleží hodně na tom, jací lidi se tam sejdou.

alli_li
Závislačka 3345 příspěvků 4 inzeráty 30.07.19 09:26

Já bych tam prvně jen přespávala, abych si „očuchla terén“. Určitě bych se hned nestěhovala. Já jsem se k příteli přestěhovala po 2letech vztahu, několika dovolených a několika společných víkendech u mě či u něj doma, kdy jsem věděla že budeme všichni (on, já, jeho dítě, moje děti) spolecně fungovat bez problému.

Lalelale
Kelišová 5304 příspěvků 30.07.19 09:26

Ojoj, domácnost mi přijde poněkud přeplněná. Pokud jsi z toho celou noc nespala, asi sama víš, že se ti do toho moc nechce. Pokud je tvůj nick datum narození, tak bych od chlapa s děckem zdrhala jak před požárem

vokishka
Neúnavná pisatelka 15361 příspěvků 30.07.19 09:56

Vždyť se nemusíš hned stěhovat. Nech si svoje bydlení, občas tam přespi. Pokud to půjde, spi tam častěji a postupně se nastěhuj.

compacte
Nováček 2 příspěvky 30.07.19 10:01

Rada: s přítelkyní jsme spolu 4 roky a až po necelých dvou letech jsme se sestěhovali. Tím chci říct, rozhodně počkej se stěhováním a jak bylo napsáno někde nahoře, nejdřív u něj jen přespávej a po nějaký době se rozhodni. A pokud na tebe bude tlačit ať neztrácíš čas a nastěhuješ se okamžitě, tak vem nohy na ramena a utíkej co to jen půjde. Navíc bydlet s potenciální tchyní nemusí být žádný med.

Markéta80
Hvězda diskuse 45889 příspěvků 30.07.19 10:03

@Zlata 1994 a ty jsi na tom s bydlením jak? Pomohlo by tě to? Počítej že na Tebe přehodí kde co :? Kolik je dítěti? Navíc nebydlí tam sám jen s dítětem :? kdo ví jestli tě dítě přijme a co potencionální tchyně :lol:

stinga
Echt Kelišová 8530 příspěvků 30.07.19 10:06

@Zlata 1994 na mně málo informací - jak dlouho jste s přítelem, jak starý je syn, kam se přestěhovali - byt, garsonka, domek? kolik tam mají místa?
jinak - rozhodně si ponech možnost se vrátit tam, kde bydlíš nyní

Zlata 1994
Nováček 7 příspěvků 30.07.19 13:03

Já byla s přítelem 6 let a pak jsme se sestěhovali, pak to po roce bylo peklo :cert: :cert:

Zlata 1994
Nováček 7 příspěvků 30.07.19 13:03

@stinga nemám pak možnost se vrátit zpátky, tam bude bejvalej bydlet

Zlata 1994
Nováček 7 příspěvků 30.07.19 13:04

@Markéta80 tchýni jsem sympatická

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama