Kde sehnat opraváře lednic Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jizvíková
Extra třída :D 12999 příspěvků 29.07.19 06:53
Kde sehnat opraváře lednic Praha

Ahoj všem,
marně sháníme opraváře lednic, potřebujeme doplnit nějakou tekutinu do odvlhcovace, má se tam dávat totéž, co do lednice.
Manžel sháněl opraváře a nic. Neporadíte mi někoho?
Odvlhčovac potřebuje tchyně, má starý barák a je to jediná cesta, jak se tam dá v zimě fungovat.
Dekuju moc

Reakce:
ugluk
Hvězda diskuse 47355 příspěvků 29.07.19 08:38

Jak ho hledáte? Já když naťukám do googlu oprava lednic Praha, vyjede mi milión odkazů, to ani jeden z nich neopravuje lednice?

jizvíková
Extra třída :D 12999 příspěvků 29.07.19 08:45

Manžel asi deseti napsal, co potřebuje a nikdo se neozval

ugluk
Hvězda diskuse 47355 příspěvků 29.07.19 09:20

Tak je obvolat. Dost z nich dělá mimo lednic servis kliatizací apod. Protože máte dost specifický požadavek, když ti sem dalšíc deset lidí napíše kontakt na pána, co jim opravil lednici, dost dobře možná se neozvou ani ti. Zvlášť ti malí budou mnohem pružněji reagovat na telefon než mail. Zkušenost z práce - na mail odpověďěli dva opraváři z deseti, telefon jivh zvedlo osm :mrgreen:

jezek1
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 29.07.19 09:31

A podívat se podle výrobce odvlhčovače na servis? Jinak bych asi taky spíš telefonovala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 10:30

Určitě volat. Řemeslníci na emaily většinou nereagují. A pokud, tak až po několika dnech. Speciálně můj šéf je takový, email bere jako nutné zlo ( na faktury, poslání fotek a tak ), po telefonu by se rozkrájel. ;)
Anonym nebo smazat, nepíši o sobě…

Váš příspěvek
Reklama