Jak se vymluvit z akce

Anonymní
12.5.17 09:55

Jak se vymluvit z akce

Holky pomoc :-/ Prosím o zachování anonymu, chodí sem kolegyně 8o

Máme od zaměstnání celodenní akci - účast dobrovolná, jedou snad všichni krom asi dvou z 50ti lidí. Původně jsem chtěla jet, manžel měl být v práci, tak bych jela s dítkem, ale manžel dostal volno a chtěli bychom ho využít společně, protože toho času spolu máme málo. Na co se mám vymluvit? Když řeknu, že manžel dostal volno nabídnou mi, aby jel s námí… :roll: My bychom taky jeli na výlet, ale jinam a sami.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1877
12.5.17 09:56

Tak když je to dobrovolna akce, proc se vymlouvat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.5.17 09:58

@Rive To sice jo, ale na důvody se ptát budou

• Nahlásit
  • Citovat
12.5.17 09:58

Akce je dobrovolná, řekni prostě že nejedeš. Vůbec bych se s tím nepárala :nevim: A když důvod, tak že ti není dobře.

Příspěvek upraven 12.05.17 v 10:00

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1099
12.5.17 09:59

Řekni, že Ti do toho neplánovaně vpadla rodinná akce s „povinnou účastí“ a že se příště velmi ráda zúčastnit té firemní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.5.17 10:05

Nemůžu to svádět na nemoc, když sami chceme jet pryč :-/ A znáte to, náhoda je blbec…

• Nahlásit
  • Citovat
265
12.5.17 10:11

Kdy už se lidi naučí, že „Ne.“ je legitimní věta, která nepotřebuje vysvětlení nebo obhajobu… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.5.17 10:21

@zaludova Vím, ale neumím to :-/

• Nahlásit
  • Citovat
12.5.17 10:37

A když je to na jeden den, nechceš prostě nechat jednou manžela s dítětem samotného a jít tam?
Jinak jako nejlepší výmluva je říct pravdu -,,bohužel máme plány s manželem a děckem."

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4217
12.5.17 10:37
@Anonymní píše:

Je to energeticky podstatně méně náročné, než hledat výmluvu na emiminu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
294
12.5.17 10:38

Já bych to když je akce nijak zvlášť nezdůvodňovala a pokud by se lidi ptali, řekla bych pravdu: chci jet s rodinou na výlet. Šmitec. Tohle už jsem se naučila - říct pravdu je lepší, než se zamotávat do nějakých výmluv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
265
12.5.17 10:39
@Anonymní píše:

Tak to je možná nová životní výzva :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.5.17 10:41

@Premek_Orac Nechci, jako rodina trávíme opravdu málo času společně - manžel je hodně pracovně vytížený a já si fakt vážím chvil, kdy jsme spolu a dítko samozřejmě taky

• Nahlásit
  • Citovat
2393
12.5.17 10:51
@Anonymní píše:
@Premek_Orac Nechci, jako rodina trávíme opravdu málo času společně - manžel je hodně pracovně vytížený a já si fakt vážím chvil, kdy jsme spolu a dítko samozřejmě taky

a presne takhle to rekni ;) to je vysvetleni, na ktere ti nikdo nerekne ani ň.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.5.17 11:06

Proč vymlouvat? Prostě bych řekla pravdu, že má manžel volno a chcete si ho užít spolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama