Jak se zbavit chlupů od psa?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 16:25
Jak se zbavit chlupů?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat máme pejska není dlouhosrstý ale přesto pouští chlupy asi mění srst je to štěně. Nemám a tím zatím zkušenosti jen neví někdo jak se chlupů zbavit? Děkuji za odpověď a rady :)

Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14844 příspěvků 13.06.19 16:28

Máme kočky a psa :) každý den luxuju a vytírám, z oblečení to sunda susicka

Azeretereza
Závislačka 2843 příspěvků 13.06.19 16:40

Já mám Voříška krizenyho s kníračem, mám chlupy totálně všude, ale dávno jsem to přestala řešit. Pomáhá jen vysavač, sušičku nemám.

peta81
Ukecaná baba ;) 2293 příspěvků 13.06.19 16:44

Mame dva psy, ctyri kocky. stejne jako @Tichošlápek denne luxuji a mam susicku. krome toho psa casto cesat, doma se hodi takovy ten odchlupovaci valecek s lepicimi paskami na obleceni. a jinak se s tim holt musis naucit zit kdyz mas psa ;) :mrgreen: a nezvat navstevy, ktere to nedavaji!!

Zumpa
Kecalka 301 příspěvků 13.06.19 16:53

Jsem si všiml, že v podmínkách pro použití anonymního příspěvku by měl přibýt i důvod pro tupé otázky.

zuza92
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 13.06.19 16:57

Každý pes pouští chlupy ať je krátkosrstý nebo dlouhosrstý. Taky teď máme línací období. Vysávám denně, někdy i 2×. A to je přes den pes na zahradě.

Ou
Echt Kelišová 7800 příspěvků 13.06.19 17:09

1. pravidelně ho kratáčovat. Nech si poradit kartáč u veterináře a nebo v zoo potřebách a neber ten nejlevnější. Pravidelně zanamená několikrát týdně.

2. robotický vysavač je kamarád a pak takové ty lepící kotoučky na oblečení.

mamule42
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 13.06.19 17:15
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat máme pejska není dlouhosrstý ale přesto pouští chlupy asi mění srst je to štěně. Nemám a tím zatím zkušenosti jen neví někdo jak se chlupů zbavit? Děkuji za odpověď a rady :)
Nezbavíš, leda že by ses zbavila i psa :lol:,mně jeden veterinář na stejný dotaz odpověděl, že mám psa jednou denně vysavačem projet po srsti, ale nejsem si jista jestli to myslel vážně nebo si dělal srandu :nevim:
fíkofka
Kecalka 132 příspěvků 13.06.19 17:21

To nejde :D s manželem říkáme, že máme o chlup lepší život :) robotický vysavač je nejlepší přítel, stejně tak válečky s lepícími proužky. Sušičku bohužel nemáme a pračka chlupy nevypere. A česat, česat, česat psa. My máme bíglici a používáme na ni furminátor

Azeretereza
Závislačka 2843 příspěvků 13.06.19 17:31
@fíkofka píše:
To nejde :D s manželem říkáme, že máme o chlup lepší život :) robotický vysavač je nejlepší přítel, stejně tak válečky s lepícími proužky. Sušičku bohužel nemáme a pračka chlupy nevypere. A česat, česat, česat psa. My máme bíglici a používáme na ni furminátor

Presne to si říkám taky, že každý moje jídlo je o chlup lepší, někdy i o dva :mrgreen:

Ba-stet
Ukecaná baba ;) 1651 příspěvků 13.06.19 17:35

Na některé psy (nikoliv na našeho) docela pomáhá furminátor. Na odstranění chlupů z gauče mám takový speciální kartáčo-smetáček z výstavy koček. Nedávno mělo něco podobného Tchibo. Ale jinak jak radí holky, nauč se s tím žít, chlupy totiž přetrvají déle, než pes samotný (kdysi jsem u kamarádky denně používaném v hrnku objevila chlup psa pět let let po jeho smrti :mrgreen:

Mona8633
Povídálka 37 příspěvků 13.06.19 22:43

@mamule42
S tim vysavačem to myslel vážně, já to občas taky dělám a funguje to.

Váš příspěvek
Reklama