Jak si vylepšit bydlení?

986
8.6.13 01:10

jak si vylepsit bydleni?

Ahoj mate nekdo nejakou radu jak si vylepsit bydleni? kresleni na zed?? nejake vyrobky?? proste cokoliv? buudu rada za fotky a za vsechny napady:) :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Retea
8.6.13 06:55

Co takhle inspirovatl se feng suej?

• Citovat
  • Nahlásit
522
8.6.13 07:58

Malá má na stěně v pokojíčku nálepku pandy a každý den jí jde pohladit (má pandy strašně ráda) :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.13 19:06

Ahooooj, oživuji diskuzi a žádám tímto o radu. Poprosím o anonymitu :)
Máme 3+1, DV, s lodžií. Hledám ještě nějaké nápady jak vylepšit a z útulnit bydlení. Můj chlap je takovej talent, že nám momentálně upadli garnyže v kuchyni a ložnici, jelikož je tam ten dementní sádrokarton!! :( :D Fakt by mě šmejklo…

• Citovat
  • Nahlásit
4029
7.9.13 19:17

Záleží na tom, jak moc se do toho chceš pustit. A taky na financích. Pokud jste v družstevním a do budoucna neuvažujete o koupi do OV, tak předpokládám, že to budou úpravy menšího rázu. :think:
Dneska se dá hodně vychytat výmalbou (barevné jednotlivé stěny), nebo tapetou - i jednotlivou. Pak se mi líbí kobminace barev, kdy je jedna dominantní a doplňuje ji jedna další, max. dvě. Např. béžovou doplňuje oranžová a čokoládová, nebo šedou doplňuje fialová a sv. žlutá. Stačí pár kousků, třeba závěs, polštářek atd. Zútulňují obecně textilie - kusové koberečky, polštářky, prostírání a pak teplé barvy (oranžová, hnědá, béžová, žlutá) a taky dřevo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.13 19:21

Tak OV časem určitě, zatím se o tom v domě moc neuvažuje.. Tak malovali jsme zrovna teda minulý měsíc :D

• Citovat
  • Nahlásit
27128
7.9.13 19:23

Taky bych to viděla spíš na tapety, popř. nějaká pěkná polička, dizajnově zajímavá. Otapetovat se dá i starší kuchyně…
Polštářky, voál a běhoun dodají ten správný šmrnc :palec:

Podle mě hodně kazí dojem bytu takové to „všudevšechno“
Věci různě odložené po stolech, poličkách, lince, na lednici a co nesnáším… nahoře na kuch. lince (úplně nahoře na horních skříňkách) :zed: :D
Toho když se člověk zbaví a udělá úložné prostrory v podobě zavíracích poliček nebo zasouvacích košíků tak to pak nemá chybu. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Jitka1976
7.9.13 20:10

Na internetu najdeš spoustu nápadů i vychytávek…tohle se líbí mě…je to z FB…stránky „Dobré rady a nápady“… :jazyk:
https://www.facebook.com/…174480558394?…

• Citovat
  • Nahlásit
18308
7.9.13 20:33
@Anonymní píše:
Ahooooj, oživuji diskuzi a žádám tímto o radu. Poprosím o anonymitu :)
Máme 3+1, DV, s lodžií. Hledám ještě nějaké nápady jak vylepšit a z útulnit bydlení. Můj chlap je takovej talent, že nám momentálně upadli garnyže v kuchyni a ložnici, jelikož je tam ten dementní sádrokarton!! :( :D Fakt by mě šmejklo…

Garnýže nezavrtávat do stropu, ale pomocí nějakého „prodloužení“ (klidně třeba jekl, nalakovaný na bílo nebo na barvu výmalby…) přišroubovat k hmoždince, zavrtané do stěny. Tam vás nemusí ten sádrokarton na stropě vůbec trápit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18308
7.9.13 20:35

A pokud se potýkáte s nedostatkem místa na uložení věcí, tak já osobně razím heslo „nejvíc volného místa je na stropě“ :lol:. Úložné stropní podhledy, podstropní police, „falešná zárubeň“ pokojových dveří (o šířce 25cm, místo knihovničky - a nad nima malá úložná skříňka) a tak dál…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat