Nábytek Stuva, který do pokoje pro holčičku?

102
7.6.13 12:50

Nábytek Stuva, který do pokoje pro holčičku?

Ahoj,
chci koupit naší holčičce (18m) do pokojíku nábytek Stuva z Ikey. Bude to jedna šatní skříň s tyčí, vedle stejně vysoká skříňka, ale s policemi (ta bude buď z části otevřená, a z části dvířka, nebo celá uzavřená dvířky), a nakonec ještě úložná lavice. Nejdřív jsem chtěla vytvořit kombinaci růžových a bílých dvířek, něco takového http://www.ikea.com/…s/S19873733/ (to jen ilustračně, sestava bude vypadat jinak). Teď mi ale vrtá hlavou, jestli nebude mít v pokojíku moc „růžovo“. Stěny, kde bude sestava, jsou vymalovány na růžovo, ale je tam i béžová barva, která je na zbylých stěnách pokojíku. Pokoj je dost velký, se šikminou (přikládám fotky, sestava bude místo těch komod). Říkám si, že bude asi lepší dát tam sestavu v té bílé verzi, odkaz zde http://www.ikea.com/…s/S49893621/#….
Prosím o vaše názory, co byste dali vy. Dodávám, že mi jde pouze o názory, nakonec se stejně rozhodnu sama. Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3815
7.6.13 12:58

@mašlička My právě také začínáme dělat dceři pokojíček. Malujeme narůžovo a doplňky chci zelené :-) Chtěla bych jí tam dát ten nábytek z prvního odkazu, ale se zelenýma dvířkama. Je neutrální. Kdyby se jí časem narodil bratříček, tak pak může nábytek zdědit on a dcerce bych koupila jiný - už pro větší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
7.6.13 13:00

Nábytek Stuva Ikea, který do pokoje pro holčičku?

Přikládám fotky:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19800
7.6.13 13:01

K ruzove je pekna zelena. Stuva se me libi, take ji budeme kupovat, ale chybi me nejaka univerzalni detska barva dvirek, jako je treba zluta, cervena. Takze koupime bile a nalakujeme je sami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8784
7.6.13 13:01

Záleží zda cheš pokojík na delší dobu, nebo ráda měníš a budeš za dva tři roky předělávat. Pokud je pokoj velký a budeš ho za chvilku zase předělávat, tak bych šla klidně do růžové. Ale pokud ho chceš trvanlivější a je možnost že přibude sourozenec, třeba kluk, tak pak bych volila univerzální barvy na nábytek a řešila výzdobu dočasně výmalbou. Toť můj názor. Já nechala udělat dcerce pokojík uni barvama a zholčištila jsem ji ho povlečením, hračkama a dekoracema. Teď přijde bratříček a jemu to zase doplním barvičkama pro kluka. Nábytek je univerzální barvy. Jen jejich pelíšky jsme vyzdobila v jejich barvičkách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1371
7.6.13 13:03

Ahoj,
my jsme zvolili zelenou a je moc krásná - veselá. Já jsem spíš pro „barevný“ pokojíček než nuceně laděný jen do jednoho či dvou odstínů.
Stejně tam pak dáš hračky atd. a už to bude hrát dvaceti barvama :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
688
7.6.13 13:04

Ahoj, ty odkazy vedou někam, kam asi nemají, na nějakou předsíň. Ale spíš bych tam dala bílý nábytek a růžové mohou být doplňky, ty se snáz mění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
7.6.13 13:05

Ještě přidávám fotky pokojíku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
7.6.13 13:08

Tak tak, rozhodně, aby bílá převažovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14632
7.6.13 13:09

Souhlas, určitě raději neutrální bílou. Nábytek je často záležitost na několik let, některé části i na několik desítek let, takže bych se zdržela extrémů; vkus se rychle mění, zejména růžová u holčiček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3815
7.6.13 13:13

@Cuddy Podle mě je zelená univerzální :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102

A který styl byste si vybraly?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8784

Při takto velkém pokojíčku s enemusíš bát mít vícero barev. Klidně bych nakombinovala komody z různých barviček, plus koberec barevný apod. My máme malý pokojík, tak to nesmím přehánět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3815
7.6.13 13:14

Já teda budu ladit k té růžové zelenou, protože mi přijde, to to i tak osvěží a oživí ;) Navíc zelená se hodí ke všemu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14632
7.6.13 13:16

2. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu