Jak složit Babypoint Mark 4?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Rézinka
Kecalka 184 příspěvků 19.11.10 13:00
Jak složit Babypoint Mark 4????

Prosím, jsem zoufalá. Koupila jsem „ojeté“ golfky Babypoint Mark 4, rozložila jsem je, ale neumím je složit zpátky na placku, prostě jsem nenašla ten mechanismus :((
Děkuju!

Jak maminky hodnotí Babypoint Mark 4

Reakce:
Tina1
Kecalka 479 příspěvků 19.11.10 20:36

Ahoj, máme Mark Q,ale jsou podobný a nikdo se neozval, tak Ti popíšu ten náš. Na pravé straně je ze shora na rukojeti takový čudlík a z druhé strany rukojeti je plastový podélný protikus. Na levé straně rukojeti je jen ten plastový protikus. Čudlík se musí zmáčknout a oba plastové protikusy přitáhnout k sobě. Tím se to uvolní a když zatlačíš na rukojeť jakoby proti sobě, tak se to zlomí v půlce.

Tak snad Ti to k něčemu bude.

Martina

Rézinka
Kecalka 184 příspěvků 19.11.10 22:35

Dík moc, zkusím! :)

Tina1
Kecalka 479 příspěvků 20.11.10 10:55

Povedlo se?

Rézinka
Kecalka 184 příspěvků 20.11.10 22:21

Povedlo!!! Moc díky :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Velké odhalení Clinta Eastwooda: Má dceru, o které 30 let nevěděl!

Příběh jako z vystřižený ze stříbrného plátna nedávno zveřejnila zahraniční... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >