Reklama

Jak složit Babypoint Mark 4?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rézinka
Kecalka 184 příspěvků 19.11.10 13:00
Jak složit Babypoint Mark 4????

Prosím, jsem zoufalá. Koupila jsem „ojeté“ golfky Babypoint Mark 4, rozložila jsem je, ale neumím je složit zpátky na placku, prostě jsem nenašla ten mechanismus :((
Děkuju!

Jak maminky hodnotí Babypoint Mark 4

Reklama

Reakce:

Tina1
Kecalka 479 příspěvků 19.11.10 20:36

Ahoj, máme Mark Q,ale jsou podobný a nikdo se neozval, tak Ti popíšu ten náš. Na pravé straně je ze shora na rukojeti takový čudlík a z druhé strany rukojeti je plastový podélný protikus. Na levé straně rukojeti je jen ten plastový protikus. Čudlík se musí zmáčknout a oba plastové protikusy přitáhnout k sobě. Tím se to uvolní a když zatlačíš na rukojeť jakoby proti sobě, tak se to zlomí v půlce.

Tak snad Ti to k něčemu bude.

Martina

Rézinka
Kecalka 184 příspěvků 19.11.10 22:35

Dík moc, zkusím! :)

Tina1
Kecalka 479 příspěvků 20.11.10 10:55

Povedlo se?

Rézinka
Kecalka 184 příspěvků 20.11.10 22:21

Povedlo!!! Moc díky :hug:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Monika Štiková se zabydluje v Německu: S chlapcem, co vypadá jako její vnuk

Od té doby, co si Monika Štiková našla mladého přítele, vidíme ji v Česku čím... číst dále >

Tolik lidí z podsvětí? Jak viděli pohřeb Kočky místní

Pompézní pohřeb Jana Kočky mladšího (†28), který koncem září na dálnici D11... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >