Jak sundat Buzz box?

2.1.11 20:23

Jak sundat buzz box?

Ahoj děvčata, prosím o radu-mám quinny buzz 4 z druhé ruky a k tomu buzz box (mám k tomu i origoš košík). A dočetla jsem se, že buzz box lze sundat, ale ať se s tím mořím jak chci, nemůžu přijít na to, jak ho sundat. V návodu nic není a manžel na to kouknul, že prý je to na šrouby a byl s tim hotovej :roll: . Přijde mi to děsně napevno, ale když píšou, že to jde sundat..?? Je to tuším z roku 2010, tak jedině že by ty starší kolekce byly sundavací a ten můj ne? Prosím poraďte, nebo mě šlehne :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2.1.11 20:32

Já mám starší model,ale jde to.Mám kočár v kočárkovně,tak se na to ale nemohu mrknout,ale vim že to šlo když se sundalo přední kolo,nebo tak nějak se to muselo rozebrat :nevim: .Sem moc neporadila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1009
2.1.11 20:55

Lindulino,
ten Buzzbox je na těch šroubech jenom nasunutý. Čili potáhneš za ten plast směrem nahoru a je to :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.11 20:58

Tak já se šla mrknout a na tom našem se to sundavá tak že se to jen vytáhne (opravdu zachycené za šroubky) a ta další část se uvolní až po sundání toho předního kola :palec: Mám ale 2007

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1009
2.1.11 21:05

Kamčo,
a nemyslíš spíš košík, ten je opravdu přišroubovaný a musí se manipulovat s tím předním kolečkem. Náš Buzz box byl jen nasouvací na ty šroubky, měla jsem model 2008.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.11 21:11
Petta píše:
Kamčo,
a nemyslíš spíš košík, ten je opravdu přišroubovaný a musí se manipulovat s tím předním kolečkem. Náš Buzz box byl jen nasouvací na ty šroubky, měla jsem model 2008.

Jo to sem myslela :mrgreen: .Tak taška(nenapadlo mě že to je box)tak ta je na suchej zip :lol: .Tak pardon :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1009
2.1.11 21:18

:lol: Tak hlavně, že jsme se domluvily :lol:
Buzzbox tomu říká výrobce, pro mě je to taky taška :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.11 21:23
Petta píše: :lol: Tak hlavně, že jsme se domluvily :lol:
Buzzbox tomu říká výrobce, pro mě je to taky taška :wink:
:mrgreen: :lol: :oops:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.1.11 19:23

Holky díky moc!! Jste moc hodné! Já teď kočár nemám u sebe, ale o víkendu jsem to zkoušela přesně tak jak říkáte a nic. Zkoušela to i mamka logickou inteligencí :lol: a manžel silou 8-o , ale nebyli jsme si jistí, tak jsme to radši moc nekoumali…Teď, když vím, že to musí jít, tak se do toho opřu a to by bylo, abych ho kurňa drát nesundala :mrgreen: . Tak moc děkuji a mějte se krásně!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama