Jak to říct mámě

31.7.15 18:52

Jak to říct mámě

Ahoj, potřebuji poradit.
Nevím kde začít, možná tam, že loni v září jsem byla na potratu, čekala jsem miminko, ale ještě jsem bydlela U našich a tak jsem prostě udělala to, co mi řekla máma. Zabila jsem svoje dítě, chodila jsem k psycholožce. Dostala jsem se jakž takž z toho, oba jsme s přítelem byli smutní, ale nemohla jsem si nechat miminko, kteté bychom nemohli uživit a mít ho spolu doma.
Teď jsem znovu otěhotněla, přítel má velikou radost a vše je jinak. Máme stabilní společné bydlení, přítel má trvalý příjem, milujeme se. Já ale ještě nemám hotovou školu, čeká mě čtvrťák a tak chápu, že mně máma asi zabije, i když jí do toho de facto nic není, jelikož po ní nechci ani korunu. Je mi 19 a čekám miminko, na které se moc těšíme a už teď ho milujeme. Jen nevím, jak to říct mámě, aby to s ní nešlehlo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3734
31.7.15 18:54

Proč jste nemohli ten rok počkat, nebo aspoň půl, abys maturovala aspoň s břichem??? Proč si to tak šíleně komplikuješ…a dobrovolně :roll:
Holka, Holka…tohle mi udělat dcera, tak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13534
31.7.15 18:55
@Vermion píše:
Proč jste nemohli ten rok počkat, nebo aspoň půl, abys maturovala aspoň s břichem??? Proč si to tak šíleně komplikuješ…a dobrovolně :roll:
Holka, Holka…tohle mi udělat dcera, tak…

Tak co, pošleš ji na další potrat? :roll: Navíc když se už o sebe údajně postarat dokážou, nechtějí po rodičích ani korunu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
879
31.7.15 18:56

No chudák máma :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa

Ach jo :roll: Proč? Já se ptám proč :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
4238

@BobinaX Pozdě plakat nad rozlitým mlékem, ale hernajs, děcka, když už jsi jednou otěhotněla a měla z toho psychické problémy, proč ses sakra nechránila?? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17214
31.7.15 18:57

Bydlis s partnerem? zivi te? pokud ano, defacto do toho mamince nic neni…pokud te stale zivi ona, tak bych se moc divila, kdybys jednu nechytla hned mezi dverma :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13534
31.7.15 18:57

@BobinaX Je mi líto, že máš s mámou tak špatný vztah, že se jí bojíš říct o tom, že jste se rozhodli založit rodinu. Osobně tak mladým vztahům s dítětem příliš nevěřím, ale o několika vím a vydrželo jim to zatím dodnes, tak snad je budete následovat.
Snaž se ale školu dodělat, i když to bude možná těžké. Opravdu to v dnešní době bez maturity nepůjde, přece nechceš, aby vás chlap živil pořád sám.
Hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1892
31.7.15 18:58
@Icestar píše:
@BobinaX Pozdě plakat nad rozlitým mlékem, ale hernajs, děcka, když už jsi jednou otěhotněla a měla z toho psychické problémy, proč ses sakra nechránila?? :think:

Protože tentokrát se MILUJOU!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3734

@Litta pevně věřím že své dceři vštěpím jiný hodnotový systém a pokud si i přesto pojede podle toho, s čím nebudeme souhlasit, tak ať si jede, ale za své…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
merde

Ten ctvrtak uz dodelej, to das a pokud vas partner uzivi, tak problem nevidim.

• Nahlásit
  • Citovat
Krasavicaa
31.7.15 18:59
@AlphaOmega píše:
Protože tentokrát se MILUJOU!

A mimíska taky milujou :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
17214
31.7.15 19:00
@Krasavicaa píše:
A mimíska taky milujou :srdce:

a pritel se na nej tesi :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
684
31.7.15 19:00

@BobinaX
je to tvůj život, máš přítele, školu doděláš v pohodě třeba individuálním studiem. Maminky se bojíš proč? Je to tvoje volba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13534
31.7.15 19:02

Prosimvás jaká chudák máma, v době našich rodičů by v devatenácti bez dítěte byla skoro považována za podezřele prašivou. :mrgreen: Pokud dítě nehodí mámě na krk, a ta ho nebude živit, tak o co jde? Jasně, pokud ji ten chlap brzy odkopne, protože zjistí, že mladý s dítětem a závislou ženou ho nebaví, tak to asi rodiče odnesou. Ale rok ten vztah snad vydrží.

Příspěvek upraven 31.07.15 v 19:02

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama