Jak vtipně předat dárek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.19 09:11
Jak vtipně předat dárek

Holky prosím jak vtipně a podle indicií, hádanek…předat dárek pro dospěláka? Bude hledat v bytě, sklepě, balkoně… Nedělali jste něco podobného? Budu ráda za inspiraci. (Něco jako hledání pokladu) Děkuji. ????

Reakce:
klamonožka
Závislačka 2596 příspěvků 04.09.19 09:28

Tak asi toho konkrétního dospěláka znáš, abys odhadla, jestli podobnou hru vůbec ocení a nebude mu to připadat pitomý - mě by to třeba bavilo, ale vím o spoustě lidí kolem mě, kterým by bylo blbý, hnát se za dárkem po nějakých zprávách a tak. Tak to zvaž jako první.

No a napadá mě klasická varianta, že vymyslíš vždycky šifru, kde se nachází další zpráva, přičemž první zprávu dotyčnému předáš. Tam bude zašifrované, kde najde další kus „cesty za pokladem“ (třeba v pračce - v botníku - v mikrovlnce… ) a pak ta poslední už bude samotný zabalený dárek.

klamonožka
Závislačka 2596 příspěvků 04.09.19 09:32

Ale nesmí to být těžké šifry, aby na to přišel a nezasekl se na nějaké zprávě půl hodiny, pak už by ho to asi těžko bavilo. ;)

Ou
Echt Kelišová 9024 příspěvků 04.09.19 09:58

Není nic trapnějšího, než podobné pokusy o humory, zejména když dárce nemá dostatečný smysl pro situaci a musí se ptát na internetu.

Buď víš že to druhý ocení a máš dobrý nápad, nebo se na to vykašli a dárek mu prostě předej s radostí, že ho můžeš potěšit.

Váš příspěvek
Reklama