Společná rozlučka se svobodou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Monika1996
Nováček 7 příspěvků 26.08.19 16:26
Společná rozlučka se svobodou

Ahoj,
jako hlavní družička jsem byla požádána o vymýšlení programu pro společnou rozlučku se svobodou. Chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte nějaké typy na program?
Děkuji za rady. :)

Reakce:
Uživatel je onlinecaramba
Kecalka 176 příspěvků 26.08.19 16:40

My jsme měli společnou rozlučku na chatě a program se neřešil. Prostě se jedlo, pilo a kecalo.. Měli jsme tam cca 70 lidí. Můžeš třeba udělat nějakou prezentaci z fotek nebo natočit nějaké video o snoubencich s kamarády a pustit to tam, i když to bývá většinou až na svatbě.

pujda
Kecalka 320 příspěvků 1 inzerát 26.08.19 16:45

Nejlepší je žádný program neřešit a prostě si to užít. Za poslední dva roky jsem byla na osmi rozlučkách. Na všech jsme šly prostě někam sednout - bar, zahrada, přehrada atd. Měly jsme dvě tři hry a jinak jsme si prostě povídaly a bylo to super. Vždy jsme vymyslely nějaký společný outfit - tematická trička, sukně nebo tak něco, připravily krásnou výzdobu a hlavně nevěstu překvapily. Hry jsme měly např. Nikdy jsem, otázky jak dobře nás kamarádky nevěsta zná, otázky jak dobře zná ženicha nebo naopak jak dobře známe my ji apod., nic složitého. Zahrály jsme třeba deskovky, aktivity nebo si šly zaplavat buď do té přehrady nebo do bazéna…Když nás bylo na nějaké rozlučce víc, tak nevěsta rozbalovala dárky a hádala, který od koho dostala.

Russet
Neúnavná pisatelka 18349 příspěvků 26.08.19 16:49
@Monika1996 píše:
Ahoj,
jako hlavní družička jsem byla požádána o vymýšlení programu pro společnou rozlučku se svobodou. Chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte nějaké typy na program?
Děkuji za rady. :)

Oni pak jako budou nevolníci, že se musí loučit se svobodou? A ještě mají tu drzost plánování převelet na někoho jiného?

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1272 příspěvků 26.08.19 16:52

Jeee, kurna to bych se pripravil o zazitku a historek, kdyby byly spolecny rozlucky se svobodou :D diky bohu, ze nemam zadneho kamarada, co by mel tak blby napad nebo byl tak pod pantoflem

MiladkaR
Kecalka 156 příspěvků 29.08.19 20:38
re

Hlavni jsou nejlepsi spolecny zazitky, kup neco co si uzijete vsichni!

Váš příspěvek
Reklama