Auto k 18 tinám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 01:21
Auto k 18 tinám

Je podle vás auto adekvátní dar k 18tým narozeninám? Dali/y byste ho svému potomkovi (dítěti, vnoučeti)?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Adelka951
Ukecaná baba ;) 1603 příspěvků 31.08.19 01:35

Ne, auto je spotřební věc. Takže pokud by potomek auto potřeboval např. k dojíždění do školy, tak bysme to nějak pořešili, ale určitě ne, jako dar k narozeninám.

Janli
Extra třída :D 10196 příspěvků 31.08.19 01:46

Ne, auto je v rukách dítěte celkem nebezpečná zbraň. Moje děti nedostanou auto k osmnáctinám, ale až přestanou být dětmi, budou mít odpovědnost a já se přesvědčím o tom, že umí řídit a ne jen se řítit. Navíc jsem toho názoru, že na takovou věc by si měli sami vydělat nebo se minimálně na koupi podílet.

Amelie30
Závislačka 3342 příspěvků 31.08.19 02:55

Souhlas s holkama. Na auto si budou muset mé ratolesti vydělat samy.

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1279 příspěvků 31.08.19 04:23
@Anonymní píše:
Je podle vás auto adekvátní dar k 18tým narozeninám? Dali/y byste ho svému potomkovi (dítěti, vnoučeti)?

Co vim z okoli. Tak pokud to auto dostali ty deti. Tak si toho vubec nevazili a chovali se k tomu autu hrozne. Takze za me urcite ta varianta, at si na nej sami vydelaji uplne nebo castecne, kdyz by to auto nutne potrebovali k dojizdeni apod. Ale v kazdym pripade az v situaci, kdy bych si byl jistej, ze jsou jeho ridicske schopnosti adekvatni.

Barfiy
Kecalka 259 příspěvků 31.08.19 04:46

Jo pokud se chci potomka zbavit, zejmena nevlastniho, dam mu k 18 tinam rychle silne auto :dance:

azaleila
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 44 inzerátů 31.08.19 05:39

Rozhodně ne!

free333
Generální žvanilka 20512 příspěvků 31.08.19 05:46
@Anonymní píše:

Pokud bych věděla, že už je rozumná - rozumný, tak ano. ;)

kacakaca
Závislačka 2844 příspěvků 31.08.19 05:50

Ne. Maturovala jsem v 17. Dneska je to v 18 jeste v tretaku na stredni. Tim podle mne ta osmnactka ztratila kouzlo dospelosti.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67853 příspěvků 31.08.19 06:01
@free333 píše:
Pokud bych věděla, že už je rozumná - rozumný, tak ano. ;)

Souhlas, u rozumneho zodpovedneho dítka klidně.

Filanda
Závislačka 4731 příspěvků 31.08.19 06:05

Ve velkém městě ne. Tam je auto skoro zbytečné. Já úplně proti nejsem, ale dala bych ho v určitých specifických případech a rozhodně ne nové. Napriklad kdybych měla kluka co auta miluje, uci se mechanikem (nebo se tomu hodně věnuje ve volném čase), tak bych mu nějaké starší pořídila. Ale stejně bych asi dala podmínku, aby si nějakým způsobem rovnou přispěl - třeba si našetřil na povinné ručení.

Kelsey
Hvězda diskuse 46779 příspěvků 31.08.19 06:38

K 18 zaplatime ridicak a pujcime nase auta. Muj muz je dobry ridic, takze bych chtela, at decka jezdi s nim nejaky cas po autoskole, nez se vyjezdi.
A nejake levnejsi, ne nove bych byla pro, ze koupime, az dodela stredni.

Kriss Tina
Extra třída :D 12230 příspěvků 31.08.19 06:40

Ne, je to dárek zaprvé velký a drahy, zadruhé nebezpečný. Dítko pak bude machrovat a ještě se něco stane :think: nehledě že teda když mi někdo řekne že dostal auto jako dárek, tak si hned představím rozmazleneho spratka co dostane od rodičů na co si ukáže :D na první auto by si měl každý vydělat sám, bude si ho pak víc vážit a jezdit zodpovědněji.

xkoup21
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 31.08.19 07:02

Pokud bude mit v 18 ridicak tak by mel jezdit. Chvili bych ho nechala jezdit s vami a pak klidne koupila vlastni ojety, at se vyjezdi.

jakanas
Kelišová 6514 příspěvků 14 inzerátů 31.08.19 07:15
@Kriss Tina píše:
Ne, je to dárek zaprvé velký a drahy, zadruhé nebezpečný. Dítko pak bude machrovat a ještě se něco stane :think: nehledě že teda když mi někdo řekne že dostal auto jako dárek, tak si hned představím rozmazleneho spratka co dostane od rodičů na co si ukáže :D na první auto by si měl každý vydělat sám, bude si ho pak víc vážit a jezdit zodpovědněji.

Tak machrovat může i na kole, nebo s vlakem… hopkat po střechách. Myslím že na machrování mají dnešní děti spoustu jiných příležitostí. Ale taky bych auto nekupil. Teda tomu mladšímu asi jo, tomu staršímu rozhodně ne.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama