Jak vyčistit penál od fixy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 21:07
Jak vyčistit penál

Dobrý den, nejsem si jistý, jestli to sem patří, ale nevím kam jinam to napsat. Nevíte jak vyčistit penál od fixy? Nejsem si jistý, jestli je to textil, spíš mi to připadá ušité z nějakého plastu.

Reakce:
bublinek
Kelišová 5336 příspěvků 27.01.19 21:10

některé pustí mýdlem, jiné prolít alkohole,
záleží jaký to byl fix a z čeho je pouzdro

Kriss Tina
Kelišová 7479 příspěvků 27.01.19 21:11

Jaké fixy? Jestli takové té školní barevné tak zkusit vyprat, jestli centrofix tak odlakovačem nebo něčím co obsahuje líh :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 21:12
@Kriss Tina píše:
Jaké fixy? Jestli takové té školní barevné tak zkusit vyprat, jestli centrofix tak odlakovačem nebo něčím co obsahuje líh :think:

Penál je vystužený kartonem, takže bych ho asi nepral.

bublinek
Kelišová 5336 příspěvků 27.01.19 21:12
@Anonymní píše:
Penál je vystužený kartonem, takže bych ho asi nepral.

mokrým hadříkem to přežije

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 21:15

Děkuji, vyzkouším.

joanee
Závislačka 3838 příspěvků 30.01.19 12:28

Vlhcenym ubrouskem,pusti snad vse ;)

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20485 příspěvků 30.01.19 12:31

Já mám cukání ti poradit, ať to nečistíš, protože to stejně za chvíli zase něčím pokreslí :lol: :lol: :lol:
Jednou sem někde četla, že to pustí i třeba vlhčeným ubrouskem (tím pustí skoro všechno) ;)

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20485 příspěvků 30.01.19 12:32
joanee
Závislačka 3838 příspěvků 30.01.19 12:37

@Mar__tanka1983 :palec:,presne, chtěla jsem i dopsat to same co ty, mam osmilety dvojčata, jedna ma pouzdro vyzdobene kytickama nalepenyma a věci srovnane, druha pouzdro popsane a ještě na me při otevreni vse vyskoci :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 15:14
@Mar__tanka1983 píše:
Já mám cukání ti poradit, ať to nečistíš, protože to stejně za chvíli zase něčím pokreslí :lol: :lol: :lol:
Jednou sem někde četla, že to pustí i třeba vlhčeným ubrouskem (tím pustí skoro všechno) ;)

No, já ho mam popsanej od kamaráda a ne moc hezky :D

tininas
Ukecaná baba ;) 1643 příspěvků 31.01.19 15:38
@Anonymní píše:
Dobrý den, nejsem si jistý, jestli to sem patří, ale nevím kam jinam to napsat. Nevíte jak vyčistit penál od fixy? Nejsem si jistý, jestli je to textil, spíš mi to připadá ušité z nějakého plastu.

Vyhodit a pořídit si nový. :)

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20485 příspěvků 31.01.19 21:53
@Anonymní píše:
No, já ho mam popsanej od kamaráda a ne moc hezky :D

Jo takhle :grin:
No tak zkus ty vlhčený ubrousky, nebo pak navlhčený kartáček s trochou čističe typu Vanish. Ale moc to nenamacet, vevnitř bývá papír, aby penál držel tvar…nebo si pořídit liháč a přetvořit to v něco pěkného ;)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >