Jak vypadá zarostlý poševní vchod?

Anonymní
12.3.17 20:22

Jak vypadá zarostlý poševní vchod ?

Ahojky holky mám takový zvláštní dotaz jelikož nevím pořádně jak to u holčiček vypadá tam dole mám první dcerku 2,5 roku a každý večer ji kontrolují jakoby i do vnitr že rozhrnu a podívám se teď se mi zdá že to má ve vnitr srostlé ale odpoledne to měla ještě dobre? Jak vlastně vypadá poševní srůst? V porodnici ani pediatricka mi nerekla že by se to mělo kontrolovat ale už jsem slyšela o tom že mohou holčičky srůst :( Nevím jestli to je panenská blanka nebo je naše malinká srostlá. :( možná vysiluju pokud ano omlouvám se :)

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

Smazaný anonym
12.3.17 20:33

Normálně se ztratí vstup do pochvy. Prostě tam není. Nevěřila bych, že to dokáže takhle zarůst. Dceři to zarustalo pořád dokola i přes kortikoidove masti a rozrušování na gynekologii. Měla málo hormonů.

• Citovat
  • Upravit
21513
12.3.17 20:35

Fotky ti tu nikdo dávat nebude. Předpokládám, že na kontrolách malou lékařka sleduje, tedy i pohlavní orgány. Pokud máš pochybnosti, zajdi za ní. Nejspíš tě uklidní, že je vše v pořádku :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1885
12.3.17 20:35

Pardon :D já při větě „…do vnitr že rozhrnu…“ četla, že roztrhnu a už se mi otevírala kudla v kapse :oops: Na tvou otázku, těžko říct.. My nevíme, co vidíš.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21513
12.3.17 20:37
@Judithkaj píše:
Normálně se ztratí vstup do pochvy. Prostě tam není. Nevěřila bych, že to dokáže takhle zarůst. Dceři to zarustalo pořád dokola i přes kortikoidove masti a rozrušování na gynekologii. Měla málo hormonů.

Až tak 8o? To jsme teda netušila, že to může být až takového rozsahu. Ale to musela mít malá i nějaké potíže, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.3.17 20:39

Právě že doktorka malou nekontrolovala. No pro jistotu s ní zajedu právě že tam jakoby tu dírku odpoledne měla a teď večer zase nemá :(

• Nahlásit
  • Citovat
17734
12.3.17 20:41
@Anonymní píše:
Právě že doktorka malou nekontrolovala. No pro jistotu s ní zajedu právě že tam jakoby tu dírku odpoledne měla a teď večer zase nemá :(
že by jí to zarostlo za odpoledne tomu moc nevěřím :think:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.3.17 20:47

Opravdu jsem jí to odpolko kontrolovala a bylo to dobré :(

• Nahlásit
  • Citovat
49241
12.3.17 20:57
@Anonymní píše:
Opravdu jsem jí to odpolko kontrolovala a bylo to dobré :(

8o prosím tě jděte k lékaři a netraumatizuj dítě tím, že mu budeš x-krát denně roztaovat pipku a kontrolovat… to už působí přehnaně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1291
12.3.17 21:04
@Anonymní píše:

Kolikrat denne ji cucis do pipky? :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6945
12.3.17 21:09
@Anonymní píše:

nevysiluj, za odpoledne ji to nemohlo srust..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.3.17 21:15

Uvidím zítra s ní hned ráno raději jedu. Akorát mi to přijde líto člověk se snaží aby se to nestalo a stejně :(

• Nahlásit
  • Citovat
6945
12.3.17 21:24

Nejsi z Brnenska? byla jsem na rozruseni s dcerou u uzasne dr., ze bych doporucila.. byla to otazka asi pul minuty a bylo.. ale myslim, ze u vas to snad nebude tak horke..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28853
12.3.17 21:29

Většinou se to prý pozná i podle proudu moči, buď slabý nebo rozdvojeny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.3.17 21:36

No holky obrecela jsem to :D uvidíme ráno co nám poví paní doktorka možná jen plasim mám o dcerku strach ;) Jsme z Královéhradeckého kraje :( :think:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama