Laparoskopická operace cysty

12.3.17 19:13

laparoskopická operace cysty

Zdravím vás, chtěla bych se zeptat. 9.3. sem byla laparoskopicky operována. resekce cysty na vaječníku. den po operaci byla vizita a pan doktor řekl" já vám nedal dren? po operaci tedy bez drenu. 2 dny jsem měla takové hnědé špinění. 3. den jsem krvácela jako při měsíčkách jen trochu tmavší krev. propustili mě se slovy že mohu krvácet i týden. Jen se mi to vše nezdá. doktor byl sám překvapen že mi nedal po zákroku dren a pak tu krvácení se mi taky nějak nezdá. Máte některá zkušenosti? Děkuji :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1328
12.3.17 19:35

@miska4812 já byla bez drenu, krvácela jsem dost jako při silné menstruaci asi tyden, nikdo se nás tím nepozastavil. Ale mě brali rovnou i slepak a nějaké srusty okolo vajecniku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.17 19:38

Děkuji mám docela strach protože krev je tmavší než menstruační krev. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1328
12.3.17 19:41

@miska4812 jojo, já to měla taky tak, tmavé, silné a velké bolesti břicha. V nemocnici říkali, že když to bude bez teplot a nějak nesnesitelnych bolesti, tak by to mělo byt OK :-) krev prý může byt i rmavá, i světlá. Každopádně - zítra je pondělí, pokud si neklidna nebo se ti něco nezdá, zajdi na kontrolu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.17 19:49

Díky moc, jen sem chtěla vědět jestli má někdo stejné nebo podobné problémy. :) s ženskýma co byli semnou na pokoji( obě měli stejnou operaci jako já) tak měli drén a jsou bez krvácení. a já mám přesnný opak.Ale třeba jen plaším, pro jistotku zítra zavolám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1328
12.3.17 21:04

@miska4812 hele se mnou byly dvě ženský a taky obě mely dren :mrgreen: :mrgreen: tak držím palce :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.17 21:08

Loni mi je operovali, mám polycystické vaječníky. Dren mi nedali, ale krvácela jsem měsíc a doteď je vše v pořádku. Tak se neboj, je to normální. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama