Reklama

Miniinterupce - 5-6 týden

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 15:17
Miniinterupce - 5-6týden

Ahoj, prosím nějaké informace jak u Vás probíhala, ať vím na co se připravit. Děkuji

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 08.03.17 15:21

Uspí tě, roztáhnou čípek, vysají ‚to‘.

Trolíci
Závislačka 4242 příspěvků 08.03.17 15:23

… Tak tohle je asi jasné

Příspěvek upraven 08.03.17 v 15:25

sissive
Kecalka 244 příspěvků 08.03.17 15:23
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím nějaké informace jak u Vás probíhala, ať vím na co se připravit. Děkuji

Ráda, nepiš to sem. Budeš ukamenována

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 08.03.17 15:25
@Trolíci píše:
Tohle samozřejmě vím, myslela jsem vše okolo, jak dlouho to trvá, co máte na sobě, co se děje potom…

Mrkni sem, je to velmi pěkně popsáno.
http://miniinterupce.cz/…h-interrupce

Qwentin
Vesmírná mluvilka 30579 příspěvků 1 inzerát 08.03.17 15:27

Být tebou, tak se tady na Emiminu o tom raději nezmiňuj, nebo se do tebe budou navážet. Najdi si příspěvky z minula, které se toho týkají,,nebo si to vygoogli.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 15:27
@Nowuka2 píše:
Uspí tě, roztáhnou čípek, vysají ‚to‘.

To už vím, zajímalo mě vše okolo, jak dlouho to trvá, co mám na sobě, co se děje potom…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 15:30
@Anonymní píše:
Být tebou, tak se tady na Emiminu o tom raději nezmiňuj, nebo se do tebe budou navážet. Najdi si příspěvky z minula, které se toho týkají,,nebo si to vygoogli.

Je mi to jasné, dřív bych měla asi taky jiný názor, ale momentálně jsem v takové situaci jaké jsem. Všechny ostatní diskuze jsou staršího data a googl už jsem zkoušela, dokonce jsem to probrala s doktorem, ale prostě to ve mě pořád hlodá.

Pro rýpalky - nejsem vražedkyně, pouze ve špatné situaci, která nemá to lepší řešení…

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 08.03.17 15:32
@Anonymní píše:
Je mi to jasné, dřív bych měla asi taky jiný názor, ale momentálně jsem v takové situaci jaké jsem. Všechny ostatní diskuze jsou staršího data a googl už jsem zkoušela, dokonce jsem to probrala s doktorem, ale prostě to ve mě pořád hlodá.Pro rýpalky - nejsem vražedkyně, pouze ve špatné situaci, která nemá to lepší řešení…

Tak upřímně, ono se toho za pár let úplně moc nezměnilo.

Qwentin
Vesmírná mluvilka 30579 příspěvků 1 inzerát 08.03.17 15:40
@Anonymní píše:
Je mi to jasné, dřív bych měla asi taky jiný názor, ale momentálně jsem v takové situaci jaké jsem. Všechny ostatní diskuze jsou staršího data a googl už jsem zkoušela, dokonce jsem to probrala s doktorem, ale prostě to ve mě pořád hlodá.Pro rýpalky - nejsem vražedkyně, pouze ve špatné situaci, která nemá to lepší řešení…

Rýpalky to nepochopí, dělají, že jsou paní dokonalé, kterým se něco takového nemůže přihodit. Na sál nepotřebuješ nic jen košili, půjdeš nalačno, nesmíš nic pít, od předchozího večera.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 15:43
@Anonymní píše:
Rýpalky to nepochopí, dělají, že jsou paní dokonalé, kterým se něco takového nemůže přihodit. Na sál nepotřebuješ nic jen košili, půjdeš nalačno, nesmíš nic pít, od předchozího večera.

proč jsi anonymní? :-) když jsi taková hrdinka

svycarka
Echt Kelišová 7513 příspěvků 08.03.17 15:43

Tak jeste by jsi stihla i Mifegyne, ne? potratova pilule. Jinak si nechas na gynde vypsat zadanku o interupci, nastoupis do spitalu, uspi te, provedou zakrok, vzbudis se a odpoledne domu. pote dodrzet sestinedeli a idealne poresit antiko. pyzamo muzes mit vlastni, jinak dostanes klasickeho andela.

J_Doe
Závislačka 2838 příspěvků 08.03.17 15:45
@Anonymní píše:
To už vím, zajímalo mě vše okolo, jak dlouho to trvá, co mám na sobě, co se děje potom…

na kyretáži jsem byla po zamlklém těhotenství. Na sobě jsem měla myslím, jenom tu košilku, zákrok trval pár minut, v celkové narkóze. A pokud si dobře pamatuji, tak za hodinu - dvě po zákroku mě propustili.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 15:52
@Doe_Jane píše:
proč jsi anonymní? :-) když jsi taková hrdinka

Protože je to mé soukromí, nepotřebuji aby to v naší dědině věděl kde kdo… Nehraju si na hrdinku, ale bohužel jsem v situace, ve které jiná možnost není

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 15:59

Už se v těch anonymech ztrácím myslela jsem že odepisuju té co tady píše z času 15:27 ne s autorkou… :nevim:

Příspěvek upraven 08.03.17 v 16:12

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama