Reklama

Orgametril na oddálení menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janča1212
Kelišová 5769 příspěvků 06.03.17 18:28
Orgametril na oddálení menstruace

Zdravím.
Mám krátký menstruační cyklus (mám nehormonální tělísko) a gynekolog mi předepsal orgametril na oddálení menstruace (prodloužení cyklu). Mám ho brát 20-24 den cyklu 2× denně.
Bohužel bez účinku. Sice se MS nerozjede naplno, ale na tampon to je :-(
Vlastně hodně špiním těch 5 dní, kdy prášky beru + ještě dalších 6 potom, co je vysadím a nastoupí klasická MS :-(
Máte s tím někdo zkušenost?

Reklama

Reakce:

Koty
Závislačka 3796 příspěvků 24.07.17 18:24

Obnovuji :mavam:
Potřebuji oddálit menstruaci cca o 5 dnů. Který den cyklu se Orgametril nasazuje? S gyndr. jsme to zakecali a v příbaláku na netu jsem to nenašla.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama