Divný zavzdušněný výtok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

deny3377
Nováček 9 příspěvků 07.03.17 13:37
Divný zavzdusneny vytok

Zdravím. Je to pro mě dost choulostivé téma. Jde o To, že nedávno jsem se vyléčila ze zánětu, a od te doby mám takový divný vytok. Je sem tam lehce nazloutly, ale spíše bílí. Když stojim, nebo sedím na toaletě a lehce zatlačim Tak jsem jako by zavzdusnena a vytece to jako velmi ridky hlen. Nijak nezapacha, nic me nesvedi ani nebolí. Zítra jdu k dr. Tak se jen tak předběžně ptám. Děkuju

Reakce:

farska
Vesmírná mluvilka 30121 příspěvků 07.03.17 14:09
@deny3377 píše:
Zdravím. Je to pro mě dost choulostivé téma. Jde o To, že nedávno jsem se vyléčila ze zánětu, a od te doby mám takový divný vytok. Je sem tam lehce nazloutly, ale spíše bílí. Když stojim, nebo sedím na toaletě a lehce zatlačim Tak jsem jako by zavzdusnena a vytece to jako velmi ridky hlen. Nijak nezapacha, nic me nesvedi ani nebolí. Zítra jdu k dr. Tak se jen tak předběžně ptám. Děkuju

Pokud ti obcas prdi frnda, je to normalni, ne?
Ctu si Tvuj popis dokola, ale nic zavadneho na tom neshledavam :think:

deny3377
Nováček 9 příspěvků 07.03.17 14:15

@farska no to právě nevím jestli je to normální. Nikdy mi to nedělalo tak jsem z toho jakási vyplašená.

Aries6
Generální žvanilka 21963 příspěvků 5 inzerátů 07.03.17 22:07

@deny3377 Já toto měla a už nevím, ale byly to buď kvasinky nebo zánět. Nemůže to dozvuk toho zánětu? Nebrala si antibiotika? Nemáš rozhozenou mikrofloru?

deny3377
Nováček 9 příspěvků 07.03.17 22:37

@Aries6 antibiotika jsem normálně dobrala. Zánět jsem měla..pff asi více než před měsícem. Nijak jsem na lékaře nespěchala, protože mě nic nebolí, nesvědí, nepálí ani nezapáchá. Myslela jsem si, že pouze pracuje sliznice. Ale už je to docela nepříjemné.

Aries6
Generální žvanilka 21963 příspěvků 5 inzerátů 08.03.17 10:26
@deny3377 píše:
@Aries6 antibiotika jsem normálně dobrala. Zánět jsem měla..pff asi více než před měsícem. Nijak jsem na lékaře nespěchala, protože mě nic nebolí, nesvědí, nepálí ani nezapáchá. Myslela jsem si, že pouze pracuje sliznice. Ale už je to docela nepříjemné.

To je možná právě reakce na ty atb. Jo a ještě jsem si vzpomněla, že jsem toto měla i mezi dětma (jiná doktorka) a ta se nad tím nějak nepozastavila. Bublinky můžou být i povoleným pánevním dnem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >