Reklama

Bolest břicha a slabé krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

alexxa
Ukecaná baba ;) 1649 příspěvků 07.03.17 20:53
Bolest břicha a slabé krvaceni

Dobrý večer ženy, jdu za vámi po dlouhé době s dotazem: předminulou neděli mě začalo bolet břicho a začala jsem slabe krvacet. V pondělí jsem hned naklusala na gynekologii a odešla s antibiotiky a čípky do pochvy. Léky v neděli dobrane bolest břicha tu stále je a občasné zakrváceni či špinění také. Vypozorovala jsem, že krvácení se objeví když mám plný mocak prostě že mě vyteče jasne červená krev potom už jen špinění kdyz se utru a je na toaletaku. Dnes mi praktická Mudr dala další atb sama si není jistá, zda je to mocak nebo gynekologicky. Měla jste to taky některá? Co to může být? V zádech mě taky trochu bolí, ale když mi doktorka klepala v oblasti ledvin tak to nebolelo. Ještě mě napadla asi hloupost, jestli mi přítel nemohl ublížit při sexu? Žádný tvrdý sex to nebyl.

Reklama

Reakce:

Maričuj marca
Nováček 2 příspěvky 12.03.18 21:06
Bolesti v podbřišku po ovulaci spineni a 5 den bez ms

Ahojky snažilky zeptám se 9.2 jsem měla poslední ms a 27 jsem začala lehce špinit 3 den jsem špinila hnědé kousky, celou dobu do dnes mám velké bolesti v podbřišku( tupé )jako bych to měla dostat s bolestmi v kříži ale už 5 den jsem bez ms a testicky stále :nevim:negativni prsa mě nebolí ale jsem stále unavená a naladova :nevim:

lampicka11
Závislačka 3336 příspěvků 1 inzerát 12.03.18 21:15
@Maričuj marca píše:
Ahojky snažilky zeptám se 9.2 jsem měla poslední ms a 27 jsem začala lehce špinit 3 den jsem špinila hnědé kousky, celou dobu do dnes mám velké bolesti v podbřišku( tupé )jako bych to měla dostat s bolestmi v kříži ale už 5 den jsem bez ms a testicky stále :nevim:negativni prsa mě nebolí ale jsem stále unavená a naladova :nevim:

Jestli jsou testy negativní tak těhotná nebudeš

hapolda
Zasloužilá kecalka 930 příspěvků 12.03.18 21:44

Testy negativni, nedelala bych si nadeje :?

Maričuj marca
Nováček 2 příspěvky 15.03.18 21:04

Tak po týdnu meškání // :roll: a to mě pořád bolí v podbřišku i v zádech zítra se objednám k dr ale také sem se přikláněla na vaši stranu myslíte že ty tupé bolesti patří k tomu? :?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama