Jak vyprat Sudokrém - spěchá

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 15.08.11 20:45
Jak vyprat Sudokrém

Ahoj holky, potřebuju poradit.

Káťa v nestřeženém okamžiku šlohla z přebalováku Sudokrém, napiplala ho do postele i jinde po bytě.

Jak by jste to praly…? Jarem, ať se vypere mastnota? nebo jak… a co pak ty bílé zinkové skvrny.....??

Příspěvek upraven 18.08.11 v 21:12

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Banny
Závislačka 3401 příspěvků 15.08.11 20:50

Ahoj a co Vanish :nevim: ten mi sudocrem vždycky vypral

monulda
Kecalka 385 příspěvků 15.08.11 20:51

Já bych to zkusila jarem, snad by to mělo pustit. Nacákám to vždycky na ten flek a dám do pračky. Ručně to nezapírám.

Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 15.08.11 21:17

normálně pracím práškem v pračce :nevim:

Saxana22
Neúnavná pisatelka 16247 příspěvků 15.08.11 21:29

Žlučovým mýdlem :)

rychnov3
Kelišová 6889 příspěvků 15.08.11 21:37

… my látkařky sudokrém nepoužíváme, protože se hrozně špatně pere, takže neporadím… mě jen pobavilo to slovíčko „spěchá“… držím palce!!!! :palec:

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 15.08.11 21:42
rychnov3 píše: … my látkařky sudokrém nepoužíváme, protože se hrozně špatně pere, takže neporadím… mě jen pobavilo to slovíčko „spěchá“… držím palce!!!! :palec:

Ono šlo spíš o to, abych dostala rady případně dnes - ne zítra nebo za týden. Mám strach,že čím dýl to na povleční bude, tím hůř.

Právě peru zkušební vzorek :D :D
Fleky tam budou vadit nejmíň… je vyzkoušen SA8 předpírací spray od Amway - na šmír pere perfektně.
Pak žlučové mýdlo i ariel profesional - jsme zvědavá co jak pustí :D

už jsem to Spěchá smázla :D

Sunnny
Kelišová 5425 příspěvků 15.08.11 21:51

Pak napiš čím to nejlíp pustilo,docela mě to zajímá.

Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 15.08.11 21:53

Já za mě doporučuji ten SA8, mě doposud pustilo vše :palec:

Phoebe
Závislačka 4724 příspěvků 15.08.11 21:54
rychnov3 píše: … my látkařky sudokrém nepoužíváme, protože se hrozně špatně pere, takže neporadím… mě jen pobavilo to slovíčko „spěchá“… držím palce!!!! :palec:

a já látkařka sudocrem používám :-P a používám na všechno žlučák :nevim: ovšem mě trápí jiné skvrny a ty žlučákem nejdou :roll: :zed: se sudocremem jsem nikdy problém neměla :nevim:

Phoebe
Závislačka 4724 příspěvků 15.08.11 21:55
Monny89 píše:
Já za mě doporučuji ten SA8, mě doposud pustilo vše :palec:

a co je SA8????

Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 15.08.11 21:57
Phoebe píše:
Monny89 píše:
Já za mě doporučuji ten SA8, mě doposud pustilo vše :palec:
a co je SA8????

SA8 předpírací sprej od Amway :wink:

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 15.08.11 22:19
Sunnny píše:
Pak napiš čím to nejlíp pustilo,docela mě to zajímá.

Určitě napíšu.
Právě jsme pověsila tmavě hnědý dyftýn co to odnesl asi nejvíc - letitý, vyhlazený do hladka - a teda světlé skvrny zůstaly po všem. Uvidím, jak moc budou vidět, až to uschne.

Brucka
Neúnavná pisatelka 15472 příspěvků 15.08.11 22:23

Sudocream jde dolu uplně normálka pracím práškem, věřte mi, vm o čem mluvím, u nás docela frčel :mrgreen: :mrgreen:

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 15.08.11 22:30
Brucka píše:
Sudocream jde dolu uplně normálka pracím práškem, věřte mi, vm o čem mluvím, u nás docela frčel :mrgreen: :mrgreen:

Tos to jen vzala a šoupla do pračky? nez čiště ní nebo předeprání?…? A cos měla za prášek? a na kolik jsi prala…??

Fotka je dost dobrá :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >