Jak začít podnikat v roce 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
claireg
Stálice 95 příspěvků 02.03.18 20:12
Jak začít podnikat v roce 2018

Ahoj holky,
zvažuji začít na rodičovské podnikat, konkrétně provozovat e-shop. Jen mi jde hlava kolem z toho, co vše je třeba zařídit. Živnosťák mám, jen ho opět spustím, ale to okolo je pro mě novinka (předtím jsem podnikala de facto jako zaměstnanec, takže jsem nic moc neřešila).

Prosím, máte tipy, kde najít KONKRÉTNÍ info, co a jak zařídit? Hlavně i co se týče novinek, co mají přijít na podnikatele (GDPR, ePrivacy aj.). Budu ráda i za odkazy na FB skupiny.

Děkuji! :)

Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33501 příspěvků 10 inzerátů 02.03.18 20:19

Vše podstatné najdeš na jakpodnikat.cz.

claireg
Stálice 95 příspěvků 02.03.18 20:23

@Tiger-lily Stránky mám projité, ale právě se tam nepíše moc o těch novinkách, které přijdou. Pokud už budu dělat eshop (nebo vlastně jakkoli podnikat s objednávkami), je logické to rovnou udělat tak, jak musí od května být. A právě to moc nevím (nebo jen obecně). :roll:

Uživatel je onlineAlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1599 příspěvků 02.03.18 20:57

Jak začít podnikat v roce 2018?

Step.1 Opustit ČR
Step.2 Začít podnikat.

chaela
Ukecaná baba ;) 1389 příspěvků 2 inzeráty 02.03.18 21:09

Těžko radit, taky se v tom teď plácám. Spoustu info o e-shopech máš na tom jakpodnikat.cz. Jinak úplně konkrétní informace ti tu asi nikdo moc neporadí, to hodně záleží na tom, co chceš prodávat. Podle toho si musíš nastudovat příslušné zákony, normy, směrnice apod.

Vrba Jana
Povídálka 49 příspěvků 04.03.18 11:54

Neresim eshop, ale podnikání jo, pomáhají mi fb skupinky GDPR v praxi a GDPR - sdílení zkušeností (nebo tak nějak) ;)

claireg
Stálice 95 příspěvků 04.03.18 20:36

@Yoy @Vrba Jana Děkuji! :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje vzdala hold svému příteli v den narozenin Jiřího Pomeje

Šťastné narozeniny dnes Jiří Pomeje dozajista neprožije. Na smrt nemocný... číst dále >

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >