Jaká krosnička?

204
9.9.05 09:13

Jaká krosnička?

Ahoj, jelikož se blíží Vánoce řekli jsme si, že malé koupíme krosničku. Potřebovala bych poradit s jakou máte dobré zkušenosti, aby byla hlavně pohodlná pro prcka, i pro manžu, aby měla kolečka, stříšku a nevím co ještě můžou mít. Už prohledávám kde co, ale není nad zkušenosti, děkuji, misa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23
15.9.05 09:15

Ahojky, mě se moc líbí krosnička od fitmy RED CASTLE www.forbaby.cz - je krasná a určitě bude i hodně kvalitní. Mám od nich kočárek a ten je úžasný, na krosničku se taky chystám, ale zatím mám ještě čas.
Bára

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
204
15.9.05 11:29

Ahoj Báro, vypadá super, jenze me mrzí te je jen do 15 kg. Ostatní jsou tak do 20kg, aby aspon neco vydrzela. misa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
15.9.05 12:34

Ahoj Mísšo,
my jsme si koupili tuto krosnu http://www.hudy.cz/…etail_LS.asp?… . Dá se dokoupit stříška a pláštěnka na celou krosnu. Jsou na ní kvalitní vypolstrovaná záda, takže i při delších výletech Ti pořád připadá lehká. :) Dítě je v ní drženo popruhy z vrchu i z boku - max. fixované. Nakonec ji ještě přitáhneš bočními popruhy (na obrázku u medvídka - nejsou teď moc vidět :lol: ) Dole pod dítětem je úložný prostor.
Jenom malé upozornění - mělo by v ní sedět dítě, které se už samo umí po:,–(it a mělo by si občas protáhnout nožičky.

Jsme s ní maximálně spokojeni a vozíme ji všude s sebou..... :)
Pavla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kac
5049
15.9.05 13:19

krosnicka

Ahoj,
taky jsme koupili krosnicku zn. Salewa, konstrukce hodne lehka, Bederni pas, polohovatelna na vysku ditete, do 20kg. 2prihradky formou baruzku pod ditetem,+2prihradkyna klice-mobil na bedernim pase striska+plastenka, lahev zn.SIGG.Je opravdu skvela a cena se pohybuje 3200-3600kc. Ve sportovnich obchodech ti poradi.
Dobrou ruku pri vyberu
Pa Kac+Honzik(19m)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kac
5049
15.9.05 13:21

koukla jsem te na obrazek krosnicky a je tarka totozna se Salewou, kterou mame my. Ale cena je hodne odlisna! (jestli mas znameho ve sport. obchodu nebo dokonce majitele znas sezenes salewu i za 3000)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
15.9.05 14:00

Ahoj, vyzkoušela jsem jich několik, než jsme se rozhodli. Deuter Comfort Kid (ta na obrázku) je opravdu super, skvěle sedí na zádech a má velmi příjemný polstr. Se Salewou se to -alespoň podle mého názoru - nedalo srovnat. Ale cena je zase někde jinde, když dokoupíš i stříšku a pláštěnku vyjde tě přes 5.000 Kč. My máme Ferrino Caribou a jsem s ní velmi spokojená. Má měkké polstrování, nosnost do 20kg, je lehká, má sluneční stříšku i stříšku do deště a polštářek pro dítě, vyšla mě cca na 3300 Kč - tady je odkaz: http://www.eliass.net/seznam.asp?…. Hezké výlety Katrin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
15.9.05 14:09

Katrin,
ten polštářek je tam dobrej… Řeším, co mám dělat s holkama, když mi v krosně usnou a hlava jim lítá na všechny strany. Ale tohle mě nenapadlo…Tak jednoduchý to je :D
Pavla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kac
5049
15.9.05 14:48

Ja jsem zkousela od kamaradky Deuter Comfort Kid. A pripada mi to uple stejny. U Salewy jsou taky zada polstrovany, polohovatelna zada dle vysky nosice. Takovy velky rozdil to neni. Ja jsem nepozorovaly zadny. Obe jsem vyzkousela na hodinove prochazce s mym 11kg zavazim :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
CokeLady
16.8.13 16:03

Měla bych dotaz na krosničku, zda jí má smysl pořizovat? Malému je 14 m, chodí už přes čtvrt roku a je hodně aktivní. Přemýšlela jsem pořídit krosnu na výlety po horách, kam chodíme jen když máme hlídání. Ale nevim, jak by se mu tam líbilo, zda by tam byl schopen usnout, zda nebude rvát vlasy apod. a zda se s 10 kg dítětem na zádech dá hodně ujít. Kdyžbyla maličký (0-3 měsíce, miloval šátek, ale i se 4 kgdítětem byla několikahodinová procházka záhul).Nevím, kolikrát bychom jí využily… taky jsme četla jen o zapůjčení, ale to mi přijde zbytečně komplikované. A taky ani nevím jakou, dají se sehnat od 400 Kč do 3 tisíc. Nechtěla bych novou, to je zbytečné. Díky za každou radu

• Citovat
  • Upravit
zichisek
16.8.13 16:23

Máme Salewu a jsem moc spokojená. Dceru v ní unesu i já. V roce a půl jsem ji vytáhla na Říp i na Lysou horu. MAximum co s krosnou já ujdu je těch 15km v pohodě. Taky už dost ušla, ale přece jen ne celou dobu do kopce apod. Teď bude mít tři roky, ujde do pěti kilometrů, takže na dovolené v Krkonoších jsem ji ještě letos také měli, když si potřebovala chvilku odpočinout.

• Nahlásit
  • Citovat
284
16.8.13 16:34

My máme krosničku Osprey Poco s dokoupenou stříškou i pláštěnkou a jsme maximálně spokojení. Dcerce je 18M a má asi 10,5 kg a stále ji používáme ať již jen na kratší nošení, když ji potřebujeme přenést třeba přes náročnější terén (např. prudký kopec) nebo na celodenní akce, kde samozřejmě střídáme s chůzí nebo nějakou zastávkou na zajímavém místě ap. Dcera krosničku miluje, když je doma volně, sápe se do ní :D a v krosničce i usne a hlavičku si opře o stříšku nebo o polstrování okolo. Ale je pravda, že když je naplněný nákladový prostor, už to začíná být docela těžké. Nicméně i já, těhule, s tím ještě nemám na pár hodin problém, protože je tam dobrý zádový systém, bederák a prsák a váha se rozloží.
Velmi doporučuji. Moc důležité mi přijde, že krosnička je vybavena třmeny na nohy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8561
16.8.13 17:26

Ahojky, my máme salewu a jsme s ní maximálně spkojení. Koupila jsem ji od kamarádky použitou ale je u nás v permanenci snad každý víkend. Manžela z toho teda bolí záda, já jsem ale v pohodě takže to většinou dopadne tak že většinu cesty nesu já. Letos největší tůra v jeden den bylo 30km v tatrách s převýšením 730m po svých. Malá si v tom 2× za den pospala, byla spokojená, je tam spokojenější než v kočáře protože krásně vidí svět okolo sebe. ;) A mě krosna na zádech sedí dobře takže mě ani záda nebolely. ;) Za mě na delší cesty rozhodně doporučuju. Ale v závislosti na tom jak dlouhé ty cesty chcete dělat tak se zamyslete nad tím. Na dlouhé cesty je určitě lepší ta kvalitnější. ;) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Janulisklenuli
16.8.13 17:27

Deuter comfort :palec: je to jednicka na trhu, ja mam tu 3 a ta je luxusni. Uz jsme s ni byly v tatrach, jesenikach… A to na 6ti hodinove tury a pohoda, dokonce sii v ni i zdrimne :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama