Jaká sušička? Beko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Toma18
Kecalka 146 příspěvků 30.10.18 06:48
Jaká sušička? Beko?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda některá máte sušičku Beko? Pokud ano, já jste spokojené? Případně, jaká je dobrá, když ne Beko?

Reakce:

tini
Ukecaná baba ;) 1383 příspěvků 6 inzerátů 30.10.18 07:13

Ja mam Bosch a jsem spokojena moc.Vsichni znami maji Bosch.S Beko bohuzel nikoho neznam

Lara Farseer
Zasloužilá kecalka 961 příspěvků 30.10.18 07:24

Já jsem taky Boschácká. Spokojenost veliká, postupně obměňujeme staré spotřebiče za Bosch, podle toho jak dosluhují…

Taciras
Extra třída :D 11070 příspěvků 30.10.18 07:28

Ano, mám Beko, tu, co byla na Heurece 1. Mám ji asi rok a jsem velice spokojená.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19889 příspěvků 30.10.18 07:48

Mám beco asi třičtvrtě roku a používám často. Zatím spokojenost velká.

Yopii
Kecalka 219 příspěvků 30.10.18 07:49

Mela jsem Beko - jednu z tech prvnich. A spokojenost maximalni :palec:

cecetka
Kelišová 7356 příspěvků 30.10.18 08:03

@Toma18 Nemame Beko, mame jinou znacku a jsem spokojena.

Pri vyberu susicky se zamer na to, aby byla kondenzacni, ma nizsi spotrebu energie. Ale treba se uz jine neprodavaji.
Dale pak nejsem priznivcem samocisticich filtru. Lepsi jsou ty, co si muzes cistit sama (vysajes, vyperes, nic narocneho). Ony i ty samocistici potrebuji cas od casu vycistit. Na to ale musis volat servis a ten neni zadarmo.

nozu
Extra třída :D 11670 příspěvků 30.10.18 08:31

já mám Beko něco málo přes dva roky, jednoho z vítězů D testu a až doslouží, půjdu nejspíš do jiné značky. těsně kolem konce záruky začala zlobit elektronika. prostě pustím sušičku a po dvou minutách se vypne. ale vždycky jsem ji rozchodila a než jsem se rozhoupala zavolat opraváře, tak záruka uběhla. Udělá to tak jednou za tři měsíce, hlavně v době, kdy má velký zápřah. Ano, poměr kvalita a acena je výborný, také velmi dobře suší a údržba je v pohodě. Pokud něco není dobře usušené, tak je problém ve mě, že tam nacpu nevhodnou skladbu prádla.

jkra
Generální žvanilka 24882 příspěvků 30.10.18 09:02

Mam Beko 4 roky a dobry. Jsem spokojena.

Zabatko
Závislačka 4268 příspěvků 30.10.18 09:06

Já po zkušenostech se vším možným u všech možných spotřebičů zůstávám už výhradně u Bosche.

Zabatko
Závislačka 4268 příspěvků 30.10.18 09:08

Třeba pračka Bosch mi jede bez jakéhokoliv zásahu zvenčí už 10 let, a to peru prakticky denně, je nás doma 6.

tezi
Hvězda diskuse 50199 příspěvků 1 inzerát 30.10.18 09:12

My máme AEG 6 let, teď mi asi 1,5 týdne nesušila a před půlrokem se měnila nějaká dražší součástka, která se s největší pravděpodobností spálila při bouřce. Dívala jsem se i po nové sušičce, ale dívala jsem se pouze na AEG.

kruel
Kecalka 264 příspěvků 30.10.18 11:15

Mám Beko tu první na heurece a už několik let bez problémů. Jede u nás docela často a jsem maximálně spokojená :pankac:

janoma
Kecalka 500 příspěvků 30.10.18 12:54

Máme Beko a spokojenost. Jede každý den. Když se odněkud vracíme klidně jede celý den :dance:

petazlesa
Nováček 4 příspěvky 09.11.18 10:48

Ahoj,
není tu někdo kdo by měl sušičku Beko 7405 G B5? máme ji čerstvě a potřebovala bych poradit jaké programy volit, aby hned nějaké prádlo nezrušila :-) na jaký program třeba sušit ručníky? a rozdělujete striktně materiály?
Děkuji.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >