Jaká velikost savičky Avent?

10482
30.3.11 20:48

Jaká velikost savičky Avent?

Ahoj,
První dítě jsem kojila, tak nemám zkušenost, jak velkou savičku používat u tříměsíčního miminka. zatím používám ten nejmenší, jedničkový dudlík, ale někdy mi přijde, že už by užil větší průtok. Jakou máte zkušenost vy? Kdy jste přecházeli na druhou velikost savičky? konkrétně mi jde o Avent (vím, že každá značka má jiné stupňování saviček..)

díky za rady. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

30.3.11 20:57

Ahojda. Dávala jsem savičku vel.2 o ukončeného prvního měsíce. Je to napsaný na krabičce od saviček. Vel.2 je 1+, Netrvá ti dlouho než mimi nakrmíš? To musí tahat jako ďáblík… :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.11 20:58

Ahoj,dcera má devět měsíců a pije z jedničky a dvojky,trojku má jednu na čaj.Pije tak od tří měsíců.Tak klidně dát můžeš.Máme taky avent.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5461
30.3.11 21:04

Malej dostal 2-savičku v měsíci řídila jsem se podle toho od jakého měsíce jakou.Teď pije z trojky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22163
30.3.11 21:15

noo když už jsme seděli u té lahve šíleně dlouho.. a cucal to fakt dlouho tuším ve 3 měsících jsme dali dvojku.. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25324
30.3.11 21:21

Ahoj,ona je přímo savička 3m+,tuhle používáme teď:
http://www.docsimon.cz/…i-prutok-2ks
a nebo:

http://www.docsimon.cz/…3-otvory-2ks
myslím ale,že ten variabilní průtok je lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
30.3.11 21:22

díky za rady.
právě že mu to netrvá tak dlouho… on má sací reflex slušnej, jen se to nenaučil z prsa… prostě je na silikon :mrgreen: :mrgreen: vysaje 140tku během 5-7-10minut, podle hladu, což mi přijde dobrý…

vím, že je na aventu od 2měsíců, ale přišlo mi, že mu ta jednička pořád stačí.. chtěla jsem ho trochu motivovat k sání ode mě, ale on je fakt beznadějný případ.. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.11 21:28

tak to je pěkný 140ml za takovou krátkou dobu. To mně u savičky 2 tahá v průměru 130ml tak 20 až 30 min. Tak mu skus dát jedno krmení dvojku a uvidíš,ale mi měli ze začátku s 2 problémy. Všude nám to teklo, kuckal se. Ale musela jsem ha na to naučit, protože mi s jedničkou pil strašně dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
30.3.11 21:35

no jo, on je právě docela zdatný savec.. tak mi přijde, jestli nezůstat ještě u jedničky, když je tak rychlý…
jenže někdy se mu právě stane, že jakoby moc vcucává ten dudlík a ten se trochu zdeformuje, musím mu to vyndat z pusy a to vyvolá jekot :) ale i tak to vypije hrozně rychle.. 20min nepil nikdy… z flašky.. to jen když jsem kojila.. ale evid. ho to nebavilo, tak si vyžádal flašku.. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.11 00:28

ojoj…my mame 5mesicu a porad mame jednicku :oops: vymenim :palec: Teda kdyz jsem se ptala znamych, tak mi nikdo nic nerekl, aspon ze jsem narazila na diskuzi, nejak me nenapadlo podivat se na krabici :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2203
31.3.11 10:32

My máme 2 je od jednoho měsíce a zkoušeli jsme jí dát tu variabilní savičku co je od tří měsíců a bylo to moc rychlé, nestíhá polykat. Tak zatím zůstáváme u 2.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
donaga
31.3.11 10:41

Jestli k tomu nekojíš, tak mu můžeš klidně dát dětší průtok, bude to pro něj pohodlnější. Ale já třeba dokrmovala ke kojení a aby se neodnaučila tahat z prsa, tak jsme jely na jedničce skoro do teď a bylo to v pohodě. Dvojku jsem dala minulý týden a to jen proto, že tak v roce bych chtěla odstavit, tak právě doufám, že jí lahvička začne vyhovovat víc než prso.

• Citovat
  • Upravit
4502
31.3.11 11:19

Tak my máme flašku jen na čaj a má stále tu nejmenší velikost,když dám větší tak je schopná se utopit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
31.3.11 20:44

tak jsem vyzkoušela flašku, co jsem dostala, MaM, s dvojkovým dudlíkem a myslím, že se mu to líbilo víc.. tak musím koupit ty dvojkové savičky…
bohužel ho kojím od 2týdnů právě přes tu lahev, sát ode mne nechtěl, mrška, a je mi jasné, že už nebude..

Ijajeki, vidím ti v podpisu, že po 3m kojíte bez flašky, prosím tě, jak se to dělá :?: :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2203
14.4.11 18:35

Nataško tak to nevím prostě jsem sem tam malou přikládala kvůli stimulaci a ona se po těch třech měsících chytila a začala pít, nejdřív jsme kojili jen tak jednou, dvakrát denně a dokrmovali postupně jsme jen na kojení, ale trvalo to měsíc. Teď jí roste první zub a je u pití mrzutá tak dva dny zase občas láhev dám, aby se najedla pořádně, hlavně večer.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama