Jaké Albi knížky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nikinnna
Kecalka 251 příspěvků 12.09.19 21:56
Jaké Albi knížky

Dobrý den, zítra začínají dny Marianne a já se chystám na nákup, kouzelného čtení pro syna. Syn má 2,5 roku. Je to spíš neposeda, ale má moc rád když mu čtu. Jinak malování a podobně u nás nefrčí, spíš kolo a pohybové aktivity. Nicméně, mi jde hlava kolem z výběru knih. Základní sadu chci kupovat s pohádkovým učením (ne hravým), ale dál nevím. Perníkovou chaloupku, vecernickovi pohádky, barvy a tvary, zvířátka? No a má cenu kupovat i ty levnější mini knížky, jako třeba dopravní prostředky, denní činnosti a podobně? Jsem vážně bezradná. S manželem jsme se tak nějak shodli, že knížek nechceme kvanta, protože nevíme jak moc ho to bude bavit, ale aspoň 3-4 bych mu koupit chtěla. Děkuji

Reakce:
Martia007
Ukecaná baba ;) 1208 příspěvků 12.09.19 22:07

@nikinnna Syn(2) viděl tužku u dcery(4) a byl humbuk… rvali se o ní jako koně:grinning: Takže dostal od Ježíška svoji s Dopravou ( klasická velká kniha, ne ta mini). A rvou se o Dopravu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Je tam spousta naučných chytlavých písniček, co si zpíváme i cestou do školky v autě :) Skvělá je dvoustrana s dopravní nehodou, kde jsou všechny složky IZS, pak z farmy zemědělské stroje…Tu bych koupila jako první, ta se opravdu povedla:palec:

Maminkaha
Povídálka 30 příspěvků 12.09.19 22:12

Moje dcera ma 2 roky a 2 měsíce, povahu má asi podobnou jako tvoje dítě - nejradši někam vyleza, skáče, tancuje, apod. Z Albi knih má nejraději zpivanky. Půjčujeme albi knihy z knihovny, a protože ji zpivanky dost baví, koupíme je k svátku. Podivej se u vás v knihovně, třeba je taky mají (nebo nebo nějaká kamarádka?), a vyzkoušej, že co se líbí.

Pipet
Generální žvanilka 24315 příspěvků 12.09.19 22:18

Syn měl nejraději zvířata a kvízy „Najdi zvíře, které vydává tento zvuk“, u návštěv taky nejvíce úspěchů s tímto. Jako předškoláka ho zaujala ta Doprava a Lidské tělo.

katyna1984
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 12.09.19 22:57

Syn má dva a čtvrt roku a miluje Dopravu.

mission84
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 12.09.19 23:05

Syn 3 a ctvrt a nejvíc u nás jede doprava. Ale já bych být tebou nekupovala knížky najednou a dala všechny. Pekne bych to kouskovala k ruznym příležitostem. Takhle mám už koupený a schovaný 2 a čekají na svůj den

StaráPuška
Povídálka 40 příspěvků 12.09.19 23:07

Máme dopravu, ta je super, a roboty.

pomme
Kecalka 373 příspěvků 12.09.19 23:17

Hlasuju pro dopravu, velkou knížku, u nás měla a má stále velký úspěch. Syn ji dostal ve 2,5 letech. Knihy typu zvířátka z farmy mi přijdou, že jsou snad ještě pro menší děti, jsem ráda že jsme je nakonec nekoupili. Malou knihu máme jednu - denní činnosti, ale ta ho moc nebaví, z ní si pouští jen písničky. Co jsem slyšela tak z těch malých stojí za to jen zpívánky a básničky. Pak máme ještě Zvířata světa, ta je sice snad od 5let, ale našeho 3letého baví - hlavně zvuky zvířat a pak jeho oblíbené téma hadi :lol: Ještě máme hravé učení, občas se do ní podívá, ale určitě nejmíň z těch třech velkých.

_0812_
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 13.09.19 00:05

Dcera 4 roky má dinosaury a lidské tělo. Ty dinosauři jsou super.

smudlinky
Závislačka 2726 příspěvků 218 inzerátů 13.09.19 06:11

Záleží strašně na dítěti. Máme kouzelnou tužku snad od synových 2 let- dostala starší dcera. Občas nějakou knížku vytáhne- obvykle dopravu, hravé učení. Spíš dává přednost klasickému čtení, kdy čte někdo s ním. Knížky novější - ty malinké nemáme a dost jsme vybírali i mezi těmi co jsou na trhu.

nikinnna
Kecalka 251 příspěvků 13.09.19 21:30

Všem děkuji za rady, hlásím nakoupeno :D. Úplně nejvíc mě nadchl svět zvířat, který má super popisky a ještě lepší zvuky, připadala jsem si jak na safari 8o :lol:. Doporučenou dopravu dostane až k březnovým 3 narozeninám, zdá se mi pro něj ještě těžká, ale vážně je super :ok_hand:. Pod stromeček stačí takto. Příští týden má ještě Lidl fajn slevy na Play-doh a prdim na něj, manžel ať si dokoupí co chce sám :P. Loni dostal 17 dárků jen doma a nezvládal je všechny ani rozbalit, natož se se vším pohrát. Dům vypadá jak hračkářství a nic ho nebaví, jen lítat venku :roll:

Váš příspěvek
Reklama