Jaké barvy do bytu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
123straka321
Kecalka 162 příspěvků 02.10.18 21:48
Jaké barvy do bytu?

Ahoj,

pokud máte chuť, posdílejte se mnou nějakou inspiraci na zařizování interiérů. Jaké barvy se vám líbí? A třeba máte nějaké super vychytávky k úložným prostorům, nebo něčemu jinému ohledně zařizování bytu? Budu ráda, když se s námi podělíte. Děkujeme :mavam:

Reakce:
Taciras
Extra třída :D 11133 příspěvků 02.10.18 21:57

Vybírali jsme víceméně podle tohoto schématu: http://colorpalettes.net/…palette-494/, je jich tam spousta, jedno vybrat a držet se toho. Jen z praktického důvodu doporučuju, aby bílá byla skutečně #ffffff, jakýkoli krémový odstín ztíží nákupy a výběr.

123straka321
Kecalka 162 příspěvků 02.10.18 22:38

@Taciras Děkujeme =)

lucynka25
Echt Kelišová 7927 příspěvků 1 inzerát 04.10.18 07:10

@123straka321 My jsme teď zařizovali nový byt a a dávali jsme tapety půl na půl. Kupovala jsem je v hornbachu. Obývak máme zelnobílý, talže jsem volila tuhle tapetu za TV, kuchyn máme bílo-čenou, tam jsem na kousek kupovala tuhle tapetu a k jídelnímu stolu takovou s ananasy :mrgreen:
Jo a v ložnici ještě nemáme hotovo, v dětském pokoji je bílá stěna s obrázkama princezen. Jinak vsude bilo. Barvy jsme měli v minulém bytě a už mě to nebavilo, ty tapety jsou super.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >