Jaké boty na aerobic?

215
17.4.07 23:39

Jaké boty na aerobic???

Ahoj holky…prosím o radu…rozhodla jsem se, že začnu pořádně týrat svoje tělo na aerobicu. Chtěla bych mu to ulehčit tím, že si koupím pořádné botky. Poradíte co by u takových bot mělo patřit mezi hlavní kritéria výběru, případně jaké boty konkrétně??? Potřebuju pořádnou výzbroj a výstroj, aby mě ta aktivita brzo nepřešla… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
18.4.07 07:48

V každém větším sportu prodávájí speciální boty na aerobik, skus NIKE, ADIDAS.

• Nahlásit
  • Citovat
2649
18.4.07 07:55

Ahoj,
měly by být kotníkové, odlehčená pata a špička. Nemusí být nutně značkové, jako velmi dobré můžu hodnotit i značku POWER, kterou prodávají v Humanicu a je za rozumný peníz.
Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
18.4.07 11:08

Reebok je taky velmi dobrá značka, ceny jsou okolo 1200,–.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
18.4.07 12:07

Značky jsou mi jasné… :wink: Jen jsem myslela, jestli mezi těma botama je nějaký rozdíl…jako co do funkčnosti…nějaké odpružení, či odlehčení a taaak…ale jinak díky za tipy…jdu googlit… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9366
10.5.13 08:34

Taky plánuju nové boty na aerobic, poradíte? děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8538
10.5.13 09:01

Poradim Wilson, je to primo specialni znacka tenisovych bot a odpruzene jsou vyborne. Kam se hrabou zname komercni znacky jako adidas, nike, reebok a podobne. Ja je nosim i jen tak na ven, nenasla jsem pohodlnejsi :lol:
http://www.wilson.cz/…enisova-obuv

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9366
10.5.13 09:59
@Aliik píše:
Poradim Wilson, je to primo specialni znacka tenisovych bot a odpruzene jsou vyborne. Kam se hrabou zname komercni znacky jako adidas, nike, reebok a podobne. Ja je nosim i jen tak na ven, nenasla jsem pohodlnejsi :lol:
http://www.wilson.cz/…enisova-obuv

a myslíš, že neva, když si koupim nekotníkové?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8538
10.5.13 10:36

To netusim, ja je nemam primo na aerobic, ale na volejbal v hale nebo na kondicku. Ja primo hopsani na hudbu nerada :oops: Ale treba u volejbalu se skace taky hodne a nikdy mi to nevadilo, ze jsou nizke :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama