Jaké boty na písek?

84
17.3.16 10:09

Jaké boty na písek?

Ráda bych začala chodit s batoletem na písek. Ale nevím jaké boty. Připadá mi škoda nechat mu ty co má na chození po městě jiné na ven zatím nemá. Jaké boty dáváte vy? Máte nové nebo nějaká koupené starší po jiném dítku, které dáváte jen na písek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24635
17.3.16 10:16

Nové kvalitní boty kupuju takové, ve kterých stráví nejvíce času - takže mladší dítko na zahradě, písku, procházkách v přírodě. Do města moc nechodíme, tak to klidně koupím použité/méně kvalitní - obuje je párkrát.
Starší už v botách chodí pěšky do/ze školy plus zase to lítání venku, takže tam už potřebuje kvalitní boty min. dvoje (nebo bude chodit do školy v těch zahradních :mrgreen: ). Nějaké hogofogo sandálky na oslavu koupím u vietnamců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
17.3.16 10:22

My hodně chodíme po městě, na písek a hřiště jen na chvilku. Kvalitní boty máme ty do města a proto mě napadlo, že na tu chvilku kdy budeme na hřišti stačí použité stejně je bude mít špinavé…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
613

No já měla do tří let dětí jen pořádné, kvalitní, tedy celoročky a v létě sandále. Samozřejmě se na písku ničily, ale s tím jsem počítala. Zas je měly na pár měsíců. No a asi od těch tří let měly ještě plátěné tenisky jen na písek. Ale tam už pak měl syn hodně bot, jedny pěkné na lepší (město, návštěvy), normální do školky (chodil obalený bahnem nebo s tunou písku uvnitř), dvoje holinky, dvoje sandále…
Asi záleží kolik času na tom písku tráví, jestli sedí hodinku denně na písku tak bych klidně dala obyč botky (levnější nebo nezničené použité). Pokud je tím myšleno, že vyrazíte na hřiště na celé odpoledne, kam dojde v botkách, chodí tam v nich, leze po atrakcích, tak bych dávala kvalitní, nové. A taky je rozdíl v ročním sotva chodícím (moc nenachodí a použité po malém prckovi nebývají moc chozené) nebo dvouleté, co už jen chodí, běhá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18714

@PufinkaS chodi na pisek bosky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
17.3.16 10:24

Malému je 16 měsíců takže toho zatím moc nenachodí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
613
17.3.16 10:25

No a loni v létě mi běhali oba kluci celé dva měsíce jedině bosí, ale to teda na naší nebo babičky bezpečné zahradě, i vosám se zvládli vyhýbat (štěstí?)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
613
17.3.16 10:26

Tak jestli se sem tam stavíte někde na chvilku na hřiště na písek a je ti líto drahých botek tak bych sebou vzala nějaké obyč po někom nebo levnější a na tu chvilku mu je přezula.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23298
17.3.16 10:28

@PufinkaS ja na pisek kupuju takove ty platene tenisky, vetsinou Befado.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22511
17.3.16 10:36

Já kupuju dětem kvalitní celoročky, kvalitní sandále a kvalitní zimní - prostě kvalitní ty, ve kterých budou nejvíc chodit.
Na písek jsem oběma koupila plátěnky Befado, popř mladší tahal nějaké celoročky i po dceři - pokud to nebylo vyloženě holčičí. Na písku jsme dlouho nevydrželi, tak jsem to až tak neřešila. V létě pak chodí na písek i bosky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11741
17.3.16 10:42

V batolecím věku jsem kupovala vždy jen jedny kvalitní boty (kožené celoročky nebo sandálky v létě). Ano, okopaly se a zničily, ale já měla radost, že je děti využily (švagrová měla pro dvouletou asi patery botičky, a hrozně se divila, že dítěti vyroste noha dřív, než stihne ty botičky unosit). A v prověřeném písku jsou teda děti bosé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26433
17.3.16 10:48

Připojuji se k @Pipet . Má jedny kvalitní boty na všechno, střídám jen podle počasí (sandály, tenisky, celoročky). Stejně z toho za chvilku vyroste, takže jestli to ušmudlá od písku nebo bláta, je mi fuk, protože když z nich vyroste, tak jdou stejně do popelnice. Na parádu si nepotrpím.
Levné boty za 300,– jsem mu koupila jen na svatbu k obleku. Mě jse všeho všudy na noze asi 4×.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22511
17.3.16 10:49

@zrcadlo přesně tak, taky jsem kupovala vždycky jen jedny kvalitní, klidně at je zničí, ale nechtěla jsem, aby ničili a okopávali třeba troje drahé boty, které by vzali stejně jen párkrát na nohu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26433
17.3.16 10:52
@PufinkaS píše:
My hodně chodíme po městě, na písek a hřiště jen na chvilku. Kvalitní boty máme ty do města a proto mě napadlo, že na tu chvilku kdy budeme na hřišti stačí použité stejně je bude mít špinavé…

Tak mu na tu chvilku na hřiště i písek dej prostě ty vaše „městské“. :nevim: Nebo si myslíš, že vás někdo pomluví, že má kluk botu od písku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3356
17.3.16 11:02

Taky mi přišlo škoda, aby malá „ničila“ boty za 1200Kč na písku, tak jsem jí koupila vloni plátěnky…a po měsíci jsem zjistila, že jsme na písku/hřišti pořád a tak místo aby ona ničila boty, tak já jí ničím nohu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat