Jaké celoročky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nini77
Ukecaná baba ;) 1579 příspěvků 29.03.18 15:02
Jaké celoročky?

Prosím o názory na celoroční boty. Už nevím. Kupovali jsme většinou Superfit, ale nevyhovuje mi ta broušená kůže, jsme z 90%na vesnici a za týden jsou jak z popelnice. Potřebuju něco lépe omyvatelneho. Letos jsem koupila Keen outdoorové a budu po pár nosenich prodávat. Jsou příšerně tvrdé a špatně se mu v nich chodí. Teď uvažuji nad Fare nebo DD Step.
Co od nich chci? Aby byly dobré na údržbu. Aby byly ohebné. Aby byly dobré pro nohu.
Díky moc za rady

Reklama

Reakce:

summersun
Kecalka 411 příspěvků 29.03.18 15:11

Zkus ještě Vikingy :-) Náš syn je s nimi velmi spokojený.

nini77
Ukecaná baba ;) 1579 příspěvků 29.03.18 15:12

Jdu na ně mrknout. Díky

vertunka
Závislačka 4143 příspěvků 29.03.18 15:45

Moje mala nosi bedy a taky jsme spokojeny

Markéta80
Hvězda diskuse 38241 příspěvků 29.03.18 16:14

@nini77 pokud sedí superfity tak ve fare bude ta noha šíleně lítat. Mladší syn a dcera mají už druhým rokem Cicibany, sedí jim krásně ;)

al-ča
Zasloužilá kecalka 927 příspěvků 29.03.18 16:30

@nini77 kluci nosi D. D.Stepy a jsem s nimi spokojena, ale oproti Superfitum jsou docela na sirsi nohu, superfity mi kluk neobuje, ma vysoky nart a celkove sirokou nohu. Ale jinak ohebne a pohodlne jsou na 100 %…Udrzbu moc neresim, jako po par zablacenich a vycistenich je znat, ze nejsou nove, ale zalezi I na barve a zpracovani konkretniho paru..

Kikin16
Kecalka 214 příspěvků 29.03.18 16:35

Frodda jsou z hladke kuze, mame filii, ale take brousena :/

Janli
Závislačka 4649 příspěvků 29.03.18 19:00

Kupujeme oboje. Fare jsou na širší nohu, D.D.Step se dělají v několika provedeních, některé řady jsou na široké nohy. Je potřeba se doptat prodejce.

Káťa19
Kelišová 6051 příspěvků 37 inzerátů 30.03.18 19:26

Mrkni na Beda boty, Froddo, ja se porad rozhoduji :D ale asi to vyhraji Froddo flexible https://www.bosenozky.cz/…turer/froddo

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Lekce českým politikům: Polský poslanec nakládá hysterickým „vítačkám“ na BBC

Výrazně zaujatá moderátorka zpravodajského kanálu britské televizní stanice... číst dále >

Marešova exmanželka měla vážnou nehodu: Spadla na vodních lyžích!

První manželka Leoše Mareše Monika Poslušná Marešová nebude mít zrovna hezké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama