Jaké celoročky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nini77
Ukecaná baba ;) 1650 příspěvků 8 inzerátů 29.03.18 15:02
Jaké celoročky?

Prosím o názory na celoroční boty. Už nevím. Kupovali jsme většinou Superfit, ale nevyhovuje mi ta broušená kůže, jsme z 90%na vesnici a za týden jsou jak z popelnice. Potřebuju něco lépe omyvatelneho. Letos jsem koupila Keen outdoorové a budu po pár nosenich prodávat. Jsou příšerně tvrdé a špatně se mu v nich chodí. Teď uvažuji nad Fare nebo DD Step.
Co od nich chci? Aby byly dobré na údržbu. Aby byly ohebné. Aby byly dobré pro nohu.
Díky moc za rady

Reakce:

summersun
Kecalka 435 příspěvků 29.03.18 15:11

Zkus ještě Vikingy :-) Náš syn je s nimi velmi spokojený.

nini77
Ukecaná baba ;) 1650 příspěvků 8 inzerátů 29.03.18 15:12

Jdu na ně mrknout. Díky

vertunka
Závislačka 4642 příspěvků 29.03.18 15:45

Moje mala nosi bedy a taky jsme spokojeny

Markéta80
Hvězda diskuse 40025 příspěvků 29.03.18 16:14

@nini77 pokud sedí superfity tak ve fare bude ta noha šíleně lítat. Mladší syn a dcera mají už druhým rokem Cicibany, sedí jim krásně ;)

al-ča
Zasloužilá kecalka 927 příspěvků 29.03.18 16:30

@nini77 kluci nosi D. D.Stepy a jsem s nimi spokojena, ale oproti Superfitum jsou docela na sirsi nohu, superfity mi kluk neobuje, ma vysoky nart a celkove sirokou nohu. Ale jinak ohebne a pohodlne jsou na 100 %…Udrzbu moc neresim, jako po par zablacenich a vycistenich je znat, ze nejsou nove, ale zalezi I na barve a zpracovani konkretniho paru..

Kikin16
Kecalka 226 příspěvků 29.03.18 16:35

Frodda jsou z hladke kuze, mame filii, ale take brousena :/

Janli
Kelišová 6037 příspěvků 9 inzerátů 29.03.18 19:00

Kupujeme oboje. Fare jsou na širší nohu, D.D.Step se dělají v několika provedeních, některé řady jsou na široké nohy. Je potřeba se doptat prodejce.

Káťa19
Kelišová 7373 příspěvků 20 inzerátů 30.03.18 19:26

Mrkni na Beda boty, Froddo, ja se porad rozhoduji :D ale asi to vyhraji Froddo flexible https://www.bosenozky.cz/…turer/froddo

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >