Jaké důvody napsat do odvolání ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dominia
Povídálka 18 příspěvků 01.05.19 17:42
Jaké důvody napsat do odvolání ?

Dobrý den, prosím Vás poradili byste mi co napsat do odvolání na sš?
Děkuji za odpovědi.

Reakce:
TeSudička
Kecalka 477 příspěvků 01.05.19 17:57

@dominia ja psala tenkrat na nastavbu, ze jsem byla ve velkym stresu a tudis jsem nepodala vykon odpovidajici mym schopnostem a dobry, vzali me :mavam:

sagina
Echt Kelišová 7947 příspěvků 01.05.19 18:02

@dominia Svoje odvolání zdůvodňuji tím, má dcera úspěšně vykonala přijímací zkoušku, nebyla však přijata z kapacitních důvodů pro velký zájem uchazečů. Domnívám se, že i přes dosažený výsledek, který nepostačoval na přijetí, má předpoklady pro studium vaší školy. Po dobu školní docházky měla výborný prospěch a o zdravotnický obor projevovala trvalý zájem, aktivně se účastnila kroužku první pomoci (například, nevím).

Vzhledem ke skutečnosti, že někteří úspěšní uchazeči zápisovým lístkem nepotvrdí svůj úmysl vzdělávat se v tomto oboru, žádám o zvážení možnosti zrušit původní rozhodnutí a přijmout naší dceru ke vzdělávání.

dominia
Povídálka 18 příspěvků 01.05.19 18:03

@TeSudička děkuju :srdce:

dominia
Povídálka 18 příspěvků 01.05.19 18:04
@sagina píše:
@dominia Svoje odvolání zdůvodňuji tím, má dcera úspěšně vykonala přijímací zkoušku, nebyla však přijata z kapacitních důvodů pro velký zájem uchazečů. Domnívám se, že i přes dosažený výsledek, který nepostačoval na přijetí, má předpoklady pro studium vaší školy. Po dobu školní docházky měla výborný prospěch a o zdravotnický obor projevovala trvalý zájem, aktivně se účastnila kroužku první pomoci (například, nevím).Vzhledem ke skutečnosti, že někteří úspěšní uchazeči zápisovým lístkem nepotvrdí svůj úmysl vzdělávat se v tomto oboru, žádám o zvážení možnosti zrušit původní rozhodnutí a přijmout naší dceru ke vzdělávání.

Já Vám moc děkuju, :potlesk: :srdce:

sagina
Echt Kelišová 7947 příspěvků 01.05.19 18:05
@TeSudička píše:
@dominia ja psala tenkrat na nastavbu, ze jsem byla ve velkym stresu a tudis jsem nepodala vykon odpovidajici mym schopnostem a dobry, vzali me :mavam:

hmm, tak já vejše díky stresu málem vyletěla - jako uměla jsem, ale stres byl na mně znát a zkoušející zastávala názor, že zdravotní sestra nemá co podléhat stresu, jinak to může pacienta ohrožovat na životě (což, konečně, měla pravdu). vzhledem k tomu, že se @dominia hlásí na zdravotnický obor (jestli jsem něco nepopletla), tak bych tenhle argument pro jistotu nevytahovala :nevim:

Lama Lama
Hvězda diskuse 52572 příspěvků 01.05.19 18:11
@sagina píše:
@dominia Svoje odvolání zdůvodňuji tím, má dcera úspěšně vykonala přijímací zkoušku, nebyla však přijata z kapacitních důvodů pro velký zájem uchazečů. Domnívám se, že i přes dosažený výsledek, který nepostačoval na přijetí, má předpoklady pro studium vaší školy. Po dobu školní docházky měla výborný prospěch a o zdravotnický obor projevovala trvalý zájem, aktivně se účastnila kroužku první pomoci (například, nevím).Vzhledem ke skutečnosti, že někteří úspěšní uchazeči zápisovým lístkem nepotvrdí svůj úmysl vzdělávat se v tomto oboru, žádám o zvážení možnosti zrušit původní rozhodnutí a přijmout naší dceru ke vzdělávání.
:palec: prý je to jediný oficiálně přijatelný důvod. Přijímačky udělala, ne přijata z kapacitních důvodu, pokud kapacita umožní, zrušit nepřijetí z tohoto duvodu
Evkad
Kecalka 151 příspěvků 01.05.19 18:17

Důvod uvádět netřeba (a to nám i říkali při informační schůzce)

dominia
Povídálka 18 příspěvků 01.05.19 18:33
@Evkad píše:
Důvod uvádět netřeba (a to nám i říkali při informační schůzce)

Mohu se Vás zeptat na jaké škole Vám podali tuto informaci?

Evkad
Kecalka 151 příspěvků 02.05.19 05:48
@dominia píše:
Mohu se Vás zeptat na jaké škole Vám podali tuto informaci?

Není to informace jen z jedné školy. Do soukromé zprávy posílám odkaz na vzor odvolání jedné z mnoha škol, kde je vzor odvolání.

alifie
Extra třída :D 13631 příspěvků 03.05.19 10:59

U nás tam chtějí nějakou formulaci, která obsahuje, že splnil všechny požadavky pro přijetí + vyhlášený počet přijímaných uchazečů a umístění uchazeče při přijímacím řízení. Zřejmě aby bylo na první pohled vidět, kolikátý je pod čarou.

Váš příspěvek
Reklama