Jaké golfky kolem 2 tisíc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Evvcaa
Kecalka 193 příspěvků 29.10.18 12:33
Jaké golfky kolem 2 tis.?

Dobrý den maminky, prosím mám sporťák Britax B-motion 4 plus a chtěla bych koupit malému (2 roky) golfky, nebudou moc využívané, proto do toho chci investovat kolem 2 tis. Poradíte nějaké ozkoušené? Můj požadavek je, aby se daly polohovat nohy a zádová opěrka, ale ne tak jako u Britaxu pomocí pásky. Moc díky!!!

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reakce:
modrasek13
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 29.10.18 12:49

Ja se zdovolenin hackuju, budeme na jare vybirat taky, pouze na dovolené, kočárek nám zabírá půlku kufru :zed:

chs.jasmin
Echt Kelišová 7916 příspěvků 29.10.18 13:14

Sla bych do petite and mars - musca :palec: jinak golfky jsou všechny stejně na prd :-)

Nejsou uplně stabilní, dítě se dá do lehu a nedostaneš se do koše, ovladatelnost na prd. Já jsem je nikdy neměla ráda, měla jsem je jedno léto. (Edit - já měla golfky za 7 tisíc - ED a i tak na prd).

Dají se sehnat i golfky se spojenou rukojetí, ty jsou lepší :palec: ale už ne tak uplně skladné.

Příspěvek upraven 29.10.18 v 13:16

chs.jasmin
Echt Kelišová 7916 příspěvků 29.10.18 13:15

Třeba za tisicovku se dají sehnat golfky chico - ale já tu značku nemám uplně tak v oblibě :oops:

Evvcaa
Kecalka 193 příspěvků 29.10.18 15:09

A nosnost je u všech do 15 kg?

chs.jasmin
Echt Kelišová 7916 příspěvků 29.10.18 15:44

@Evvcaa Ano, to se snad ani nedelají na méně, ne? :think:

Evvcaa
Kecalka 193 příspěvků 29.10.18 17:03

@chs.jasmin no me to prave prijde malo do 15 kg …

chs.jasmin
Echt Kelišová 7916 příspěvků 29.10.18 17:22

@Evvcaa Raději se podívej, mě se nezdá, že by golfky takto byly limitované :think: Ale nevím, 15kg nemá ani moje 3,5letá.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >