Golfky pro velké a těžší dítko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petája
Kecalka 437 příspěvků 18.10.18 22:08
Golfky pro velké a těžší dítko

Holky, syn má okolo 15 kilo a je dlouhý po tatínkovi. Má teprve 1 rok a 3 měsíce. X-landera po bráchovi zlomil :lol:, koupili jsme nový sporťák. Teď sháním nějaké bytelné golfky, nebo lehčí kočár, na ježdění v MHD a po Praze, aby si v něm i případně odpočinul. Něco pro těžší děti, protože v kočáru ještě nějakou dobu pobude. Díky moc za rady i zkušenosti. :kytka:

Reakce:

stavros
Kecalka 104 příspěvků 18.10.18 22:18

Golfky Meclaren jsou do 25 kg. Jsou dražší ale velice kvalitní.

MiaBea
Stálice 60 příspěvků 5 inzerátů 18.10.18 22:34

Maclaren Techno XT.

MaM
Stálice 81 příspěvků 20 inzerátů 18.10.18 23:58

Snap 4 - u nás už tento kočárek vydržel fakt hodně. Nevím na výšku, ale hmotnost zvládne hravě.

KaterinkaK
Nováček 1 příspěvek 19.10.18 08:59

TFK Buggster. Doporučuji, sama jsem ho pro syna kupovala ze stejného důvodu. Má nosnost do 25 kg, vejde se tam pěkně i vyšší dítě.

Petája
Kecalka 437 příspěvků 19.10.18 09:36
@KaterinkaK píše:
TFK Buggster. Doporučuji, sama jsem ho pro syna kupovala ze stejného důvodu. Má nosnost do 25 kg, vejde se tam pěkně i vyšší dítě.

Trojkolku nechci, měli jsme a prcek se mi v ní převrátil a to byl menší…

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 19.10.18 17:50

Já teď taky sháním a asi to vyhraje Baby Jogger City mini Zip :mrgreen: Hlavně doporučuji spojenou rukojeť.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >