Golfky Petite&Mars Musca

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Maritha
Kecalka 115 příspěvků 2 inzeráty 21.09.18 08:41
Golfky Petite&Mars Musca

Máte prosim někdo tyto golfky? Jste spokojené? Koukala sem na ně v obchodě, mě se zdají být v pohodě, manžel se bojí že se brzo rozvyklají..

Reakce:
cassy
Ukecaná baba ;) 1851 příspěvků 21.09.18 10:07

Ahoj, jsou prostorne, na spani uzasne diky prodlouzene strese a moznosti podlozit i nozicky, takze moje dvouleta dcera se v pohode vyspi. V desti nepromoknou. Kazdopadne jet s kocarkem je trochu misto posilovny. Pokud nejsou zaaretovana kolecka, dost se sekaji a nejedou tam, kam potrebujes. U jakehokoliv vyvyseneho mista musis hodne zabrat a kocarek nadzvednout. Tlacit kocar jednou rukou nejde, do jineho terenu nez je hladky povrch je to masakr. Uz bych je znovu nekoupila. :zed:

Maritha
Kecalka 115 příspěvků 2 inzeráty 21.09.18 12:08

@cassy hmmm, tak to si me moc nepotesila. Každopádně dekuju za reakci. A myslis zese jsou golfky, se kterymi se dobre jezdi?

cassy
Ukecaná baba ;) 1851 příspěvků 21.09.18 17:13

@Maritha Mela jsem pred 5 lety na syna Euro-Cart Lira a s nimi se jezdilo bezvadne, velky rozdil. Jen nebyly moc lehke a skladne do auta , proto jsem je vymenila.
Podle me je to i o cene. Pokud investujes, urcite najdes lehke, skladne a dobre na manipulaci. Dcera moc kocarkova neni, tak se mi investovat nechtelo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >