Reklama

Golfky Petite&Mars Musca

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maritha
Kecalka 110 příspěvků 21.09.18 08:41
Golfky Petite&Mars Musca

Máte prosim někdo tyto golfky? Jste spokojené? Koukala sem na ně v obchodě, mě se zdají být v pohodě, manžel se bojí že se brzo rozvyklají..

Reklama

Reakce:

cassy
Ukecaná baba ;) 1851 příspěvků 21.09.18 10:07

Ahoj, jsou prostorne, na spani uzasne diky prodlouzene strese a moznosti podlozit i nozicky, takze moje dvouleta dcera se v pohode vyspi. V desti nepromoknou. Kazdopadne jet s kocarkem je trochu misto posilovny. Pokud nejsou zaaretovana kolecka, dost se sekaji a nejedou tam, kam potrebujes. U jakehokoliv vyvyseneho mista musis hodne zabrat a kocarek nadzvednout. Tlacit kocar jednou rukou nejde, do jineho terenu nez je hladky povrch je to masakr. Uz bych je znovu nekoupila. :zed:

Maritha
Kecalka 110 příspěvků 21.09.18 12:08

@cassy hmmm, tak to si me moc nepotesila. Každopádně dekuju za reakci. A myslis zese jsou golfky, se kterymi se dobre jezdi?

cassy
Ukecaná baba ;) 1851 příspěvků 21.09.18 17:13

@Maritha Mela jsem pred 5 lety na syna Euro-Cart Lira a s nimi se jezdilo bezvadne, velky rozdil. Jen nebyly moc lehke a skladne do auta , proto jsem je vymenila.
Podle me je to i o cene. Pokud investujes, urcite najdes lehke, skladne a dobre na manipulaci. Dcera moc kocarkova neni, tak se mi investovat nechtelo.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Lekce tance probudily v Genzerovi kance: Noční rande s novou láskou

Po práci legraci. Přesně v duchu tohoto hesla si sobotní večer poskládal... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >