Reklama

V jakém věku je dobré pořídit golfky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MichVra
Nováček 3 příspěvky 06.09.18 12:43
V jakém věku je dobré pořídit golfky?

Ahoj maminky, kdy jste začali pořizovat golfky?

Reklama

Reakce:

stinga
Závislačka 3416 příspěvků 10 inzerátů 06.09.18 12:47

@MichVra v 8 měsících dítěte, ale není to na dlouhé vožení, jen když potřebuješ někam s dítětem na kratší trasu přejet. Na delší tratě je lepší dobrý sporťák.

Popokatepetla
Závislačka 3034 příspěvků 06.09.18 12:51

Když dítě samo sedí

Romilda
Kecalka 401 příspěvků 06.09.18 12:52

Používala jsem asi od 8 měsíců, i na delší tratě, měla jsem v něm vkládací vložku a myslím, že dítko mělo v rámci možností komfort. Golfky jsou ideální kvůli skladnosti v autě, obecně pohodlnější díky větším kolům je sporťák.

MichVra
Nováček 3 příspěvky 06.09.18 12:55

Skvělé děkuji a máte nějaký tip na sporťák, který si maminky chválí?

stinga
Závislačka 3416 příspěvků 10 inzerátů 06.09.18 13:47

@MichVra já mám Jané Slalom a je dobrý, akorát má krátkou stříšku proti slunci

K92
Kecalka 140 příspěvků 06.09.18 15:03

Hodně se prodává Valco, Britax nebo Joie… já teď váhám mezi Britaxem a Joie. Jsem zvědavá co poradí ostatní :)

chs.jasmin
Kelišová 7204 příspěvků 07.09.18 15:03

@MichVra

Ahoj,

nejdřív upozorním, že klasické golfky, co se skládají na harmoniku a mají beraní rohy - nebrat!!! Nikdy a v žádném věku.
Jednak se neskutečně špatně ovládají, jednou rukou prakticky nemožné a jakmile dáš dítě do lehu, tak se nedostaneš do koše. Velice rády se hned rozvrzají.

Měla jsem Orion buggy, ty vyměnila za Elodie details v domnění, že jakmile budu mít drahý kočárek, bude to lepší a prd prd, byla to stejná katastrofa.

Tak jsem sedla na net a začala jsem hledat, až jsem se rozhodla pro sice také kočárek s označením golfky, ale nejsou to uplně ledajaké golfky. Mají spolenou rukojet - skvělé ovládání a do koše se dostanu, i když dítě spí. Kupovala jsem je v roce (předchozí také v roce starší dcery). Ted mám tedy Mutsy Nexo a super. Dokonce jsem se rozhodla prodat i naši dvojkombinaci, jak skvěle se mi s ním jezdí :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama