Reklama

Zkušenost s kočárkem Cybex Onyx 2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lealee
Nováček 2 příspěvky 08.08.18 21:02
Zkušenost s kočárkem Cybex Onyx 2017

Ahoj holky :mavam:

uvažuji o koupi golfekCybex Onyx 2017, tak bych se chtěla zeptat, jestli s nimi máte některá zkušenost? Máme trochu těžší dítko tak aby to kočárek vydržel nějakou dobu :D Popřípadě budu ráda za doporučení na jiné bytelné golfky :) :) :)

Moc děkuji

Reklama

Reakce:

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 09.08.18 22:14

Měla jsem a rychle šel z domu. Kolečka rachotí, těžký, rozdvojená rukojeť (blbě se ovládá jednou rukou), nepřístupný košík když dítě spí (v lehu) a je velký po složení. Zkus kouknout na GB Qbit plus 2018 (podznačka Cybexu) včera jsem ho měla v ruce. Je to absolutní opak Onyxu :lol:

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 10892 příspěvků 10.08.18 15:02

@Pavla087 Napíšete prosím recenzi na Cybex Onyx? Určitě se bude hodit i ostatním maminkám. :palec:

Monika

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 10.08.18 15:51

@admin Mončo, napište mi prosím soukromou zprávu. Děkuji :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama