Jaké hračky pro 3leté děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kasandra7
Kecalka 352 příspěvků 03.11.14 17:14
jaké hračky pro 3 leté děti

Ahoj, může mi prosím někdo dát tip na hračky pro 3 leté děti? moc děkuji, už nevím co nakoupit na Vánoce, naše děti toho už mají těch hraček až až, tak už nevím, co vymyslet. díky

Reakce:
Daduka
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 03.11.14 17:46

Stavebnice, společenské hry, „hříbková“ mozajka, knížky, vláčkodráha atd. To jsou takové univerzální hračky, když nepíšeš jestli pro holku nebo kluka a co už máte.

kasandra7
Kecalka 352 příspěvků 03.11.14 17:49

Pro holku i pro kluka, máme kuchynku, kostky, kočárek, kolo, lego, panenky, doktorku.

Run
Generální žvanilka 20654 příspěvků 03.11.14 18:01

Zde www.kouzelnypisek.cz máme ten kinetický a super, vyhraju si i já. Je to drahý, ale je pokud do toho nebudou lít pití, je to asi i navždy.

lucenka
Hvězda diskuse 35132 příspěvků 03.11.14 19:53

Dřevěná vláčkodráha, společenské hry
Pak byl kluk nadšený z digitálního foťáku a lyží.

Káťa19
Extra třída :D 10434 příspěvků 18 inzerátů 02.06.18 11:22

Taky jsem radeji pro drevene hracky :palec: vlackodraha, puzzle, kolo, pak treba deskova hra Rozhybej svuj jazycek

Káťa19
Extra třída :D 10434 příspěvků 18 inzerátů 09.06.18 13:10

@hejkalka22 zkus napsat tady na ten web, treba maji nejaky vyrabeny v Evrope, ja to nemuzu dohledat, my mame tenhle :palec:
 https://www.puzzle-puzzle.cz/…rvena-d6584/?…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >