Jaké jsou Nelinky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 16:52
Jaké jsou Nelinky?

Holky, jedním ze jmen, nad kterým uvažujeme pro holčičku, je Nela/Nella. ALE…Nelinky ve svém okolí znám tři a všechny jsou to takové kačenky.. :lol: dokážou být středem pozornosti v kladném slova smyslu a ve vteřině si všechny kolem sebe rozhádat, chvíli je s nimi zábava a jsou milionové, chvíli se jejich chování otočí o 180° a jsou to protivky..nechci urazit žádnou Nelu, jméno je to krásné, třeba ho i dáme, spíš by mě zajímalo, zda jsou ty mé tři známé výjimky a nebo jako takové Nely ve svém okolí také vnímate…děkuji :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Hanka1
Neúnavná pisatelka 15167 příspěvků 29.05.19 16:57

Byvala sousedka je Nela a dite to bylo hrozne, presne jak popisuješ - nastesti se odstehovali a ted mame sousedku taky Nelu, ale bernardyna a ta je skvela… :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 17:00
sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1260 příspěvků 29.05.19 17:01

Vídala jsem ve školce jednu uťáplou, tichou a trochu ubrečenou, věčně se jí tam nechtělo chodit… a teď znám jednu co je naprosté zlatíčko.. psů Nelinek jsem potkala taky hodně, to by mě asi odrazovalo :lol:

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15216 příspěvků 29.05.19 17:10

Znám jednu a je to kňouraný protivný dítě i v pubertě jak píšeš je to kačenka

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2164 příspěvků 29.05.19 17:10

Já znám jednu Nelinku a to je hrozná fifla.

Murka
Ukecaná baba ;) 1815 příspěvků 29.05.19 17:14

Znám jednu dospělou a jednu pětiletou. Dospělá je nafoukaná mařena, která chodí s nosem nahoru a myslí si o sobě, že je ta nej a ostatní ji nesahají po kotníky :zed:
Ta malá je spolužačkou mojí dcery. Na první pohled nezasvěceného je to zdravý, ale nevychovaný spratek. Jenže je to jinak, má těžkou ADHD, dysfazii a další. Musela jsem ji poznat blíž, abych si ji oblíbila :srdce:.
Já bych tohle jméno nedala, mám jiné preference.

Michaela02993
Závislačka 3366 příspěvků 29.05.19 17:20

Znám jednu Nelinku už od školky, jako dítě byla milionová a zůstalo ji to doteď když už je dospělá. Ale jméno přeci neovlivní budoucí chování dítěte :)

Kecalka 333 příspěvků 29.05.19 17:22

Nelinly? :lol: znám dvě malé, pětileté :grinning: a dobryý, žádná hrůza.. klidně to dát můžeš, holky jsou obě ukecané, rozmazlené, myslí si, že můžou prakticky všechno, ale myslím si, ze tohle je spíš výchovou :grin: elinky máme také ve školce a ty naše, máme dvě v MŠ, jsou vůdčí typy, pořád někoho musí komandovat :joy:

Russet
Neúnavná pisatelka 16576 příspěvků 29.05.19 17:27
@Anonymní píše:
Holky, jedním ze jmen, nad kterým uvažujeme pro holčičku, je Nela/Nella. ALE…Nelinky ve svém okolí znám tři a všechny jsou to takové kačenky.. :lol: dokážou být středem pozornosti v kladném slova smyslu a ve vteřině si všechny kolem sebe rozhádat, chvíli je s nimi zábava a jsou milionové, chvíli se jejich chování otočí o 180° a jsou to protivky..nechci urazit žádnou Nelu, jméno je to krásné, třeba ho i dáme, spíš by mě zajímalo, zda jsou ty mé tři známé výjimky a nebo jako takové Nely ve svém okolí také vnímate…děkuji :hug:

Já znám zas „kačenu“ Elenku, Kristýnku a Adélku :nevim:

MayaLevin
Stálice 63 příspěvků 29.05.19 17:44

No nemyslím, že by jméno určovalo osobnost dítěte. Spíš určitý typ jmen dává určitý typ rodičů s určitým životním stylem a výchovou.

Taka
Ukecaná baba ;) 1075 příspěvků 19 inzerátů 29.05.19 17:57

Znám 3, všechny namyšlený blbky… Ale to i 2 z 5 Nikol a 3 ze 7 Terez… :nevim: Jestli se líbí, dejte ho. A řešte spíš výchovu než jméno :kytka:

Safrik
Ukecaná baba ;) 1023 příspěvků 29.05.19 17:59

Ja mam Nelinku doma, 7 leta fenka mopsika ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 18:56

Všem moc děkuji za názory :srdce: :*

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 19:03

Nelly od sousedů je divoká, ukřičená a drzá. Ale nemůže za to. Rodiče na ni nemaji čas a tak od mimina pendluje od nich k babičce a ta je na ní měkká.
Prosím nechat anonym, info o cizich lidech.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama