Jaké jsou příznaky rakoviny střev?

Anonymní
21.1.20 05:28

Jaké jsou příznaky

Ahoj holky prosím je tu někdo kdo ví jaké jsou příznaky rakoviny střev? Myslím jestli má někdo přímo zkušenost i když bych byla nejradši kdyby s tímto onemocněním neměl zkušenost nikdo :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

867
21.1.20 05:42

Podle příznaků to může být cokoliv. I banalita. Nejlépe je jít k lékaři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17059
21.1.20 06:13

Doufám, že to nejsi zase ty s těma hemeroidama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2882
21.1.20 06:50

@vokishka beztak jo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21998
21.1.20 06:52

Beztak ze ano :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2251
21.1.20 07:35

Mamka šla na gyn. operaci a při ní zjistili rozsáhlý nádor tlustého střeva. Byla bez příznaků do té doby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14267
21.1.20 08:09

Nejsou, pokud už to není fakt rozjeté, ale to už je ten člověk potom divný celý :nevim: a jestli jsi to ty s těma hemeroidama, tak se jdi léčit s hlavou :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1634
21.1.20 08:41

@vokishka taky mě to hned napadlo… Mám v okolí 2 případy a nikdo výrazně příznaky neměl a až je měl což byl šílený úbytek váhy během třeba 3 týdnu, šílene bolesti břicha atd tak uz dr bohužel moc pomoc nemohli…a pokud opravdu jste anonym z min. Týdne ohledně hemeroidy, což by odpovidalo i symbol kytky na obrázku tak chudák vaše okolí… Tohle už je storpo na psychiatra!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 08:50

Znamy zadne priznaky nemel, ze dne na den to slo ovsem z kopce a do 3 mesicu byl konec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
285
21.1.20 09:10
@vokishka píše:

Taky mě to hned napadlo… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
21.1.20 09:18

Take znam pripad bez priznaku, bohuzel pak bylo vse rychle :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1917
21.1.20 09:32
@vokishka píše:

Taky me to hned napadlo. Bych vsadila levou botu, že jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 09:36

Jak píše většina, příznaky v začátku často ani nemusí být žádné. Anebo zase hodně zavádějící. Obecně se uvádí jako příznaky dlouhodobá zácpa nebo průjem, krev a hlen ve stolici, ztráta hmotnosti atd. Ale určitě je to hodně individuální a taky spousta z toho může být příznakem úplně něčeho jiného.
Známému to začalo jako problémy s vyprazdňováním, trpěl zácpou, pak se mu přidaly občasné bolesti břicha a nakonec objevoval ve stolici často krev a to ho dohnalo k lékaři. Naštěstí včas a dneska je po léčbě v pořádku.
Pokud máte na něco podezření, tak to chce k lékaři. Hlavně si nestanovovat diagnózu z názorů v diskuzích na netu nebo googlením ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.1.20 21:23

Tohle mi to pripomnelo

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie