Jaké Lego koupit?

627
14.4.17 12:02

Jaké Lego koupit?

Ahoj maminky, chci dceři na narozeniny (5) koupit Lego.. Ale vůbec nevím, které, je toho tolik.. Co byste doporučily? Našla jsem nějaké Lego classic, friends? Cca za 1500.

Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14.4.17 12:10

Zdravím :) neteř má 9 roků a vždycky ji potěší lego friends :) je více zaměřeno na holčičky. Jinak co se týče konkrétního typu od friens, je jí to jedno. Je ráda za každé :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24410
14.4.17 12:11

Myslím, že je to jedno. Možná menší Classic sadu a k tomu menší Friends (nebo Elves jsou hezké) sadu. Ať má nějaké postavičky a taky dost „obyčejných“ kostek. A aby v nějaké té sadě byla podložka (nemusí být ta úplně největší…).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48663
14.4.17 12:24

@Moniulik malá si vybere jaké chce, ale vidim to na nějaký zámek a princezny :mrgreen: Friends malá zamítla hned :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14322
14.4.17 12:44

To friends je krasne, skoda ze mam kluka, jinak bych ho kupovala po kilech a hrala si taky :mrgreen: ja obcas objednam nejaky doplnky k legu z aliexpress, aby nemel sami auticka a tak, tak objednavam ruzny postavicky, podlozky na ktery to stavi atak :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2180
14.4.17 13:16

A nechceš ji vzít do hračkářství ať si sadu sama vybere? Podle toho, která se jí bude líbit? Udělala jsem to tak se synem 5 let. Jinak má doma jednu sadu Lego Classic na stavění a potom nějaké Star Wars a City. Ty mu zůstávají většinou postavené podle návodu a hraje si s nimi. :nevim:

Od loňska ho beru před narozeninami do hračkářství, ať si vybere dárek. Dostává pak ještě i něco jako překvapení. Podle mě to není špatné řešení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2180
14.4.17 13:16

@Kriss Tina Naše kluky velmi baví Lego City - ta policejní řada, Nexo Knigts a Star Wars. Ale je pravda, že si s nimi spíš hraje tatínek než já.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14322
14.4.17 13:33

@lucka_mac na to je moc malej, jsou mu 2 roky, jediny co zatim zvlada jsou ty auticka a vozi v nich ty lego panacky :mrgreen: mozna by zvladnul nejaky domek jim postavit, ale na star wars atd je cas :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2180
14.4.17 13:35

@Kriss Tina Jo, aha. My jsme pro ty mrňata měli Duplo a „malé“ lego jsme začali kupovat až kolem 4 let. Spíš až teď v 5 letech si s tím vyhraje. Mladší (3,5) si hraje jen pokud mu něco přímo postavíme, tak třeba jezdí s autem, lítá se stíhačkou a tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14322
14.4.17 13:40

@lucka_mac duplo mame nekolik sad ale to ho nikdy nebavilo akorat ho rozhazi kolem sebe, to maly ma uspech, budto jak rikam vozi panacky v autech a nebo vzdycky vsechno rozebere a pak se to snazi slozit :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15062
14.4.17 14:51

Co dát jí do ruky katalog?:-) Dcera má jen dvě malinké sadičky, s Locikou a ještě nějakou jinou princeznu. Teď by jí zaujalo i to Friends, koukala na animák.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama