Jaké máte dveře stačí kašírované?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.5.22 11:05

Developer mi dává na výběr ze standardu, nyní řeším dveře. Kašírované, jde asi o ty nejlevnější plné dveře. Na prodejně mi řekli, že nebudu spokojená a chce to zvolit aspoň lamino. Mně se ale zrovna ted hodí každá koruna. Chci se zeptat máte někdo tyto dveře a jak jste spokojení? Jde mi o to, aby se hned nepoškodily.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1523
19.5.22 11:12

No kamarádka má levnější dveře a když jsi zavřená v pokoji, tak je přes ne všechno slyšet. Je to mazec :D já bych na tom už nešetřila. U nás v bytě šetřil majitel na vchodových a bylo to taky znát. Bohužel kvalitní materiály jsou drahé. Laminát víc vydrží.
Vyplatí se na nešetřit na podlaze, dveřích, zárubní a obkladech. Dokáže to totiž zkazit celý dojem z bydlení, když jsou viditelně nekvalitní a levné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.22 11:25

@Malineka píše:
No kamarádka má levnější dveře a když jsi zavřená v pokoji, tak je přes ne všechno slyšet. Je to mazec :D já bych na tom už nešetřila. U nás v bytě šetřil majitel na vchodových a bylo to taky znát. Bohužel kvalitní materiály jsou drahé. Laminát víc vydrží.
Vyplatí se na nešetřit na podlaze, dveřích, zárubní a obkladech. Dokáže to totiž zkazit celý dojem z bydlení, když jsou viditelně nekvalitní a levné.

No já jsem delší dobu v prac. neschopnosti nečekaně a ještě to potrvá, jsem sama a měla jsem to napočítané i s menší rezervou, ale ta neschopnost je čára přes rozpočet.
Slyšet by nevadilo, když tam asi budu sama a časem jdou vyměnit za kvalitnější.
Já mám obavu, že budu muset platit i za klientskou změnu a to dělá 10 tisíc, což je dost.

• Citovat
  • Nahlásit
1523
19.5.22 11:47

Když nemáš na výběr tak holt tu levnější variantu musíš zvolit. Ale tady jde cena na úkor kvality. Myslím, že měnit ty dveře už potom rozhodně nebudeš, jak si je jednou uděláš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7478
19.5.22 12:05
@Anonymní píše:
Developer mi dává na výběr ze standardu, nyní řeším dveře. Kašírované, jde asi o ty nejlevnější plné dveře. Na prodejně mi řekli, že nebudu spokojená a chce to zvolit aspoň lamino. Mně se ale zrovna ted hodí každá koruna. Chci se zeptat máte někdo tyto dveře a jak jste spokojení? Jde mi o to, aby se hned nepoškodily.

A jaky je rozdíl v konečné ceně? Měnit už to nebudeš a s levnými dveřmi opravdu spokojená nebudeš. Pouze jimi uzavres prostor, ale např funkce odhlučnění nenastane. Ale tak jsou horší věci. Ty platis, ty rozhoduješ a těžko zaplatíš něco, nač nemáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4666
19.5.22 12:06

My na rekonstrukci bytu fakt na podstatných věcech nikde nešetřili (parkety, repliky historických špaletových oken a tak), ale zrovna dveře byly to, na čem jsme tak nelpěli s tím, že se dají později vyměnit - nejsem si teda jistá terminologií, ale myslím, že to, co máme, jsou právě kašírované dveře (něco takového: https://www.bauhaus.cz/…0-l-27784570 i ta cena odpovídá, co si pamatuju) - slouží 10 let a nic závadného na nich vidět není, lacině nevypadají, popravdě nebýt této diskuse, tak bych si už ani nevzpomněla, že dveře byly to, na čem jsme šetřili. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7478
19.5.22 12:07
@Anonymní píše:
No já jsem delší dobu v prac. neschopnosti nečekaně a ještě to potrvá, jsem sama a měla jsem to napočítané i s menší rezervou, ale ta neschopnost je čára přes rozpočet.
Slyšet by nevadilo, když tam asi budu sama a časem jdou vyměnit za kvalitnější.
Já mám obavu, že budu muset platit i za klientskou změnu a to dělá 10 tisíc, což je dost.

Klientska změna :lol: to je pěkna prasecina. Kdo to vymyslel? Developer nebo dodavatel? 10 000 Kč je hodně, ale popravdě ty dveře už měnit nebudeš, pokud obracis každou korunu, tak si ráda doprejes jiné věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.22 13:45

@Kauree píše:
My na rekonstrukci bytu fakt na podstatných věcech nikde nešetřili (parkety, repliky historických špaletových oken a tak), ale zrovna dveře byly to, na čem jsme tak nelpěli s tím, že se dají později vyměnit - nejsem si teda jistá terminologií, ale myslím, že to, co máme, jsou právě kašírované dveře (něco takového: https://www.bauhaus.cz/…0-l-27784570 i ta cena odpovídá, co si pamatuju) - slouží 10 let a nic závadného na nich vidět není, lacině nevypadají, popravdě nebýt této diskuse, tak bych si už ani nevzpomněla, že dveře byly to, na čem jsme šetřili. :nevim:

Tak já to taky nepoznám, vnitřek je voština, což mám i já u těch kašírovaných, ale píší profilované u tvých. Možná máš tedy jiné lepší. Já je budu mít od firmy SEPOS.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.22 13:54

Jakou barvu laminátové podlahy a dveří

@Trojlístek píše:
Klientska změna :lol: to je pěkna prasecina. Kdo to vymyslel? Developer nebo dodavatel? 10 000 Kč je hodně, ale popravdě ty dveře už měnit nebudeš, pokud obracis každou korunu, tak si ráda doprejes jiné věci.

Tak asi developer, dodavatelů je víc, podlahy, obklady, dveře..elektro instalace.
No mně jde momentálně o přežití, od podzimu marodím s ramenem a před týdnem jsem byla na operaci, pracovala jsem rukama fyzicky, poslední roky různě po fabrikách a těžko už tohle budu moci vykonávat. Vzdělání mám jako prodavačka potravin, tak co jiného můžu dělat? Nějakou jistotu práce v brzké době nemám.
Uvidím, dveře jsou pro mě to poslední, hlavně zdraví. Pokud budu platit za klientskou změnu je rozhodnuto, myslím, že ano.

• Citovat
  • Nahlásit
46591
19.5.22 13:56

Jde o vnitřní dveře nebo vchodový?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
19.5.22 14:00

@inkakřivák píše:
Jde o vnitřní dveře nebo vchodový?

VNITŘNÍ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46591
19.5.22 16:24

@kvetina73 Pokud interierové, klidně bych brala to co je v ceně. Investovala bych do vchodových.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
543
19.5.22 17:25

Kasirovane jsou proste levne mene kvalitni dvere. Snadneji se promacknou, spatne izoluji zvuk. Pokud bydlis sama a vyhledove to tak bude, tak ten rozdil pro tebe asi neni tak vyznamny. Ja bych si j, ale domu dat nedala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46591
19.5.22 20:29

@Maggdallena Klidně. Když na to dojde a bude třeba, tak za deset let v pohodě vyměním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.22 10:12

Jakou barvu laminátové podlahy a dveří

@inkakřivák píše:
@Maggdallena Klidně. Když na to dojde a bude třeba, tak za deset let v pohodě vyměním.

Nechám ty kašírované, bohužel bych musela dát jen za klientskiu změnu 10 tisíc navíc, včetně toho rozdílu co by mě stály kvalitnější dveře. A budu tam asi sama, takže co se týká hluku mi to nevadí. Podlaha lamino je celkově 9, což taky není nic moc a kachličky v koupelně jsem byla taky firmou upozorněná, že jde o ty méně kvalitnější. Oni to tak dnes staví ty nové byty, přotom ceny vysoké, ale stěhuji se daleko. U nás bych za stejný byt zaplatila pomalu jednou tolik.
Nemusí se mi tam líbit nikoho tam neznám, takže je možné, že se vrátím zpátky do pronájmu a tam to budu také pronajímat. To si ovšem nepomůžu, ale možností je víc.
Ted jsem v garsonce panelákové a musí mi stačit staré dveře a koupelna, podlaha koberec a staré poškrábané lino. Za luxusně zařízený byt bych zaplatila daleko víc na pronájmu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat