Jaké máte nároky na bydlení?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kacenka205
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 11:01
Jaké máte nároky na bydlení

Ahoj,
zajímalo by mě, jaké máte nároky na bydlení, řešíte, v čem bydlíte?

Jde o to, že mám nabídku se teď sestěhovat k příteli dočasně, než najdeme něco jiného. (jenže on tím dočasně myslí klidně půl roku) A ačkoliv ho miluju, bojím se, že nebudu schopna v jeho bytě bydlet. On tam taky moc není, pro představu, je to 1kk stará umakartová garsonka. A ano, jsem zvyklá na nějaký standart, v čem jsem žila, a tohle je na mě prostě moc. Ačkoliv jsem se snažila nebýt tak marnivá a vše se snažila vydrhnout a vyčistit, na lince jsou stejně všude nevzhledné fleky, poličky jsou upatlané něčím, co nejde dolů. Nemluvě o vaně, do které se musím fakt přemáhat, rez a černé fleky všude mě celkem děsí. Podlahy taky dost opotřebované, přítele napadlo na ně v kuchyni nalepit odolnou tapetu v barvě dřeva, která se už ale ošoupala, přijdu si tam jak u nějaké menšiny. Omlouvám se za přirovnání.

Je to jen ve mně, nebo vy byste byli v pohodě ještě v takovém bytě? Na lepší máme, ale přítel prostě nikam nespěchá.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 07.08.19 11:02

Nestehovala bych se tam a pockala až na stěhování do většího společně. Tohle je fuj

kacenka205
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 11:03

Jsem ráda na tenhle názor, ze mě dělá přítel namyšlenou barbínu, ale já jen do té vany vlezu a dělá se mě prostě fyzicky zle

Anny0694
Kecalka 115 příspěvků 07.08.19 11:05

Vydržet se to asi dá, ale není to úplně sen :mrgreen:

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 07.08.19 11:05

Kdyz to vidim, tak jsem narocna opravdu, opravdu HODNE :mrgreen:

Kristýna 526
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 07.08.19 11:05

Tam bych teda bydlet nechtěla. a nebo okamžitě rekonstrukci celého bytu, nebo stěhování.

ludmilaadamkova
Závislačka 2937 příspěvků 07.08.19 11:10

Tak jako prechodne nouzove bydleni.. prpc ne ono kdyz to jinak nejde tak to proste nejde. Ale jako zit v tom jakoze planovane x let… tak to bych byla hodne nestastna.

Náměsíčná
Závislačka 4510 příspěvků 07.08.19 11:11

S tou kuchyní bych se ještě smířila, ale ta vana. Byt je jeho nebo je v nájmu?

veria
Nadpozemská drbna 26061 příspěvků 07.08.19 11:12

Tak půl roku bych tam přežila. Bydleli jsme zamlada v něčem podobném, no o kousek lepším, vana nebyla tak hrozna. Hlavně by mne desila ta garsonka jako taková, je to malé, my měli aspoň větší byt. Ale na půl roku pokud je vidina lepšího bych to dala. Jaká je další tvoje možnost teď, zůstat u rodičů?

Uživatel je onlineNowena
Povídálka 46 příspěvků 07.08.19 11:12

No luxus to není, ale já bych to asi vydržela. Ale každá jsme jiná a máme jinej ten práh neúnosnosti, rozhodně nejsi barbína.

Jogo-Bela
Kecalka 172 příspěvků 07.08.19 11:12

Teda, v luxusu sice nežiju, ale takhle bych taky nezvládla bydlet, MOŽNÁ fakt dočasně, chvilku, ale ne půl roku… nejsi barbína

lucenka
Hvězda diskuse 37481 příspěvků 07.08.19 11:13

Normální nerekonstruovaný starý byt. V klidu bych tam šla dočasně bydlet. Pokud ti tak vadí ta kuchyˇm, tak jí mužeš přeci znovu polepit nějakou pěknou tapetou. Každý nemůže mít hned na začátku byt jak z katalogu.

Uživatel je onlineM-77
Kecalka 141 příspěvků 07.08.19 11:13

Tak jako…na preckani, kdyz by byl clovek v krizi to jde. Pokud mas ted kde bydlet, tak to bych (byt na Tvem miste) tam nesla. Pokud nejde vana a umyvadlo ponorit do sava a nevzejde nic dobreho, tak to je blbe.

Pantalaimon
Kecalka 214 příspěvků 07.08.19 11:16

Podle mě by minimálně ta kuchyně šla upravit, pro začátek zrušit tu děsivou výstavku na vrchu linky…

Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1190 příspěvků 07.08.19 11:16

Nejsem žádná fifi :mrgreen: ale tohle už je dávno po záruce, v tom bych tedy nebydlela. To můžeš čistit jak chceš a stejně tím užíváním je ta špína už viditelná a zažraná.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama