Rychlovarná keramická konvice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janli
Echt Kelišová 9881 příspěvků 06.08.19 15:27
Rychlovarná keramická konvice

Ahoj holky,
po letech mi dosloužila nerezová rychlovarka a tak jsem koukala na novou. Objevila jsem keramickou konvici a moc se mi líbí, ale zajímaly by mě výhody a nevýhody. Nechci nic, co bych po dvou letech musela vyhazovat nebo by mě při používání rozčilovalo. Nepálí ucho? Není moc křehká? Váha vám vyhovuje nebo je příliš těžká?
Díky za vaše postřehy :kytka:

Reakce:
besynka
Nováček 5 příspěvků 06.08.19 16:07

Měli jsme keramickou konvici, při několikeré manipulaci se nám rozbil ten sosáček, kterým se nalévá voda do čaje… Po pár měsících přestala fungovat kontrolka, poté vypínač… Celkově hodně poruchová stejně jako jiné, bohužel v dnešní době asi normální :,(

SibyllaTrelawney
Kecalka 464 příspěvků 06.08.19 18:04

Mamka to má. Je to dle mě šíleně nepraktické, těžké do ruky, už to má i omlácené, blbá je manipulace s tou pokličkou nahoře, rukojeť po uvaření vody pálí a musí se držet buď přes utěrku nebo chňapkou. Je to vizuálně strašně hezké, ale to je tak vše. :nevim:

ngauruhoe
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 06.08.19 18:09

Za mě spokojenost. Ucho nepálí. No a aby nebyla křehká, musí být o něco těžší. Ale nic zásadního, váží cca 1 kg. Dobré se udržuje čistá a pořád vypadá jak nová. Mám ji několik let.

Ginella
Kecalka 369 příspěvků 06.08.19 19:47

Já jsem s ní spokojená. Máme jí 3 roky. Ucho nepálí, akorát je teda těžší než klasická konvice.

Janli
Echt Kelišová 9881 příspěvků 08.08.19 07:45

Díky za tipy :kytka:.
Je fakt, že se mi ty konvice líbí hodně. Oproti nerezovým nebo plastovým, jsou fakt krásný. Jen mám trochu strach, protože manžel je plašan, že se hned rozbije. Ale co, udělám si radost, koupím ji a přinejhorším se po čase vrátíme k nerezu. Zase takovej majlant nestojí :D

Váš příspěvek
Reklama