Porucha pracky beko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 19:23
Porucha pracky beko

Dobrý den mám dotaz ohledně pračky Beko. Dnes ráno jsem dala prát prádlo a za chvíli pračka přestala prát a od té dobu ji nemůžu rozjet. Když otočím kolečkem na programy, tak display normalne funguje a ukazuje čas praní. Zkoušela jsem jestli jsem náhodou nezapla dětský zámek. A taky nic, když chci spustit program zapnu klasicky tlačítko start, ani se neuzamknou dvířka a za půl minuty začne blikat kontrolka jako kdybych dala pauzu při praní. Zkoušela jsem se dnes dovolat do nějakého servisu a nic.

Reakce:
Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 12703 příspěvků 04.08.19 19:27

Zkoušela jsi pračku kompletně vytáhnout ze zásuvky? A co říká návod? není v něm nějaká nápověda?

Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 12703 příspěvků 04.08.19 19:28

Ještě mě napadlo, že bych pořádně zkontrolovala dvířka, zda nejsou poškozená nebo v nich něco nevadí.

Ivet.00
Stálice 70 příspěvků 04.08.19 19:33

Anonym byl daný omylem, nevím jak se mi to povedlo. Ano zkoušela jsem vytáhnout ze zásuvky a nepomohlo to. Dvířka mám tak zkontrolované, a v návodu jsem také nic nenasla.

Finkaa
Povídálka 37 příspěvků 04.08.19 19:52

Nemohla být přetížená? Zkusila bych klasickou uživatelskou údržbu. Vytáhla prádlo, uzavřela (před praním opět otevřela) přívod vody, zkusila zda lze bubnem volně otáčet, zkontrolovala filtr (pozor jestli je v pračce voda, tak ti skrz něj vyteče, pokud není i tak pro jistotu příprav ručníky), omyla zásobníky na prášek a zkontrolovala zda jsou dobře zacvaknuté (zasunuté), zkontrolovala/omyla těsnění. Pak dala do pračky pár kousků a zkusila zapnout (nezapomenout opět otevřít přívod vody). Pokud nic - tak nezbývá než zítra kontakt servis…

Uživatel je onlineLifka
Kecalka 380 příspěvků 04.08.19 20:38

Já by jsem vyzkoušela vyčistit filtr.

Váš příspěvek
Reklama