Poradíte mi, jak sladit barvy v ložnici?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Levandule20
Nováček 7 příspěvků 02.08.19 12:41
Poradíte mi? Slazení barev

Ahoj, potřebují od vás radu, jak sladit ložnici. Postel budu mít černou, kovovou. Stěny jsou bílé, podlaha cihlová. Komoda s nočním stolkem budou bilo-hnedosede. Nevím, jaké pořídit povlečení na postel. Popřípadě bych dokoupila ještě nějaké barevné doplňky. Budu ráda za každé nápady. Nechci tu ložnici mít moc studenou

Reakce:
Ufinka87
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 02.08.19 12:45

Ta hnědá tam nebude sedět..ale pokud jsou tmavé barvy dominantní doporučím ladit do bíla či šeda…Máme ložnici bílo, černo, stříbrno, lila…ideál…taková provance :mavam:

katulka.k
Ukecaná baba ;) 1198 příspěvků 02.08.19 12:45

@Levandule20 Já bych poridila tmavě šedé povlečení nebo cihlove k tě podlaze. Dekorací bych už do jiné barvy nevolila, už tak mi těch barev přijde na jednu místnost dost

katulka.k
Ukecaná baba ;) 1198 příspěvků 02.08.19 12:46

@Ufinka87 přesně tak lazenou máme i my :palec:

Kriss Tina
Extra třída :D 11620 příspěvků 02.08.19 12:49

Já si říkala jaké barvy chceš osladit :mrgreen: jinak podle toho co píšeš je to jedno, vybrala bych si jednu barvu a do té volila nejlépe jednobarevné doplňky a povlečení (pokud nechces ložnici studenou, tak vyber teplou barvu - červenou, oranžovou, žlutou)

žampion
Závislačka 3875 příspěvků 02.08.19 12:53

Medové :mrgreen:

Uživatel je onlineaiwwa
Nadpozemská drbna 28317 příspěvků 02.08.19 13:07

Já tohle téma otevřela ze zvědavosti, jak se sladí barvy a ony se ladí. :lol:
Když už tu jsem, tak k tématu.
Nemůžeš dát foto místnosti? Hlavně ta podlaha, to si nějak neumím představit. Každopádně si myslím, že ta hnědá se tam moc hodit nebude. A když už je tam hnědá, šedá, bílá, černá, cihlová, tak s povlečením bych vybrala kombinaci těch barev, případně míň sytý odstín té cihlové se šedou nebo bílou. A nábytek by byl hezčí bílý nebo jen šedý prostě bez té hnědé.

MichaelkaT
Kecalka 145 příspěvků 02.08.19 13:26

Ja bych se nebala i nejake prirozene zelene.. treba olivova, nebo takova ta v barve travy, proste prirozena zelena, ta se hodi pekne k hnede i cihlove. A pusobi prijemne. Ale asi by to chtelo videt ten interier, tezko takhle radit..

Levandule20
Nováček 7 příspěvků 02.08.19 13:46

Nábytek nakonec budu mít v barvě podlahy. Foto mám bohužel jen takové. Za rohem je zkosený strop a střešní okno.

Atisia
Kecalka 192 příspěvků 02.08.19 18:01

Ja bych na postel hodila zelený přehoz a bílé nebo hnědé dekorační polštáře či kombinaci. Nemusíš si pak lámat hlavu s povlečením. Já osobně mám šedou deku a polštářky bílé, mentolovea růžově vše v pastelové tónů. Ložnice je sedobila.

milami
Kecalka 306 příspěvků 07.08.19 19:54

Dala bych prostěradlo šedé příp. bílé a povlečení šedé s bílou.
Podle fotky se mi podlaha nejeví jako cihlová, ale foto možná zkresluje.

Váš příspěvek
Reklama