Jaké máte rozměry nočníků ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 21.02.07 20:39
Jaké máte rozměry nočníků ?

Ahoj holky,
chci vás požádat, jestli by jste si udělali minutku čas a odběhli mi změřit nočníky vašich prcků.
Potřebuji vnitřní šířku, hloubku (z boku, ne u opěradla), a předek s tím výstupkem taky vnitřní (pokud máte chlapečky).
Proč to chci? Máme zřejmě malý nočník. Když se do něj syn vykaká, tak se mu hovínko lepí na zadeček a vepředu má nízký výstupek.
Naše rozměry jsou: vnitřní šířka 14 cm
hloubka 9,5 cm
výška přední části 13 cm

Děkuji mockrát, Jana :wink:

Reakce:
Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 21.02.07 21:52

Velmi orientačně - boční strany 15cm, přední a zadní cca 18cm a hloubka 9cm.

Mám taky maličký nočník u mojí mamky a tam se to stává taky (naštěstí už chodí na WC).

Doma mám koupený nočník z Tesca - maj v různých mnoha barvách a je hoodně hlubokej, zatím se nám nehoda nestala…Stál pár kaček. Obvykle ho maj s různýma kačenkama nalepenýma. Poprvé jsem ho dostala k plenám huggies, druhý jsem dokupovala. Na první dojem jsem myslela, že bude nstabilní, ale prd - je dost. Vzadu má jakoby opěrátko, jako malá se o to dcerka docela opírala.

G

Monys
Kecalka 162 příspěvků 21.02.07 21:57

Ahojky tak my máme nočníček OK BABY to je ten se zaječí hlavou a řídítkama. Rozměry jsou skoro stejné. Šířka 14,5 Hloubka 10 a výstupek 14cm snad to pomůže. My s tím zatím problém nemáme, ale moje malá má necelých 10 měs. tak uvidíme, až nám zadeček poroste.

Meduza
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 21.02.07 21:57

Ahoj Jano,
tak ten náš je podle rozměrů skoro stejný (š 14,5cm, v.9,5cm, u pindíka v.14cm) a je v pohodě.
Pozor, co zase nás potápilo, byla délka :lol: :lol: :lol:
U většiny nočníků mu po posazení buď pindík vyčuhoval (a to ho má normálně dlouhého), nebo ho měl nalepeného na přední stěně a vadilo mu to. Spíš je prostě moc rozvalitý 8) Dva nočníky jsme takhle museli dát pryč. Jeden byl pekelně drahý, ale naštěstí nám ho v Globusu vzali bez problémů zpět. Měl na dně nalepenou samolepku, tak mi věřili, že nebyl použitý :wink: Ten, co máme teď, je akorát, nakonec jsem ho koupila na MMB za 30,–. Je úplně obyčejný.

Baboon
Zasloužilá kecalka 629 příspěvků 21.02.07 21:57

Ahojky!

Měřim, měřim… hloubka 9,5, šířka napříč 14 a na délku 18 (je to ovál) a výška přední části 14 cm. Když čůrá, říkám mu „nahni se dopředu“ (to už se naučil) jinak je to při větším proudu venku! S kakáním problémy nemáme… asi nemá tak velký bobany… hele nemá prcek malej zadeček? Jako že zapadne moc hluboko? Páč na chatě máme naopak malej nočník - určitě je menší - a problémy nejsou…

No nic, změřila jsem to. Chystám se koupit redukci na hajzlík, tak to zkuste, tam bude hloubka dostatečná :D

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 21.02.07 21:58

http://dracek.info/index.php?…

Fakt nám toho spolkne hodně:)

G

Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 21.02.07 22:20

Gábinko - jak já z tohohle nočníku byla nadšená a nakonec se nám jeví opravdu jako nestabilní :( Používáme radši dva další, tenhle je jako erární u méně oblíbené babičky :lol: Takže to chce asi taky v rámci možností vyzkoušet :)

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 21.02.07 23:38

Holky díky. Ano malej má malý zadeček, proto bych potřebovala vyšší nočník s pokud možno vyšším předkem.

Darulka
Stálice 74 příspěvků 29.11.13 12:18

Cca 14×10

Váš příspěvek
Reklama