Jaké nespresso?

323
22.6.13 21:52

Jake nespresso?

Mam predvybrane dva druhy, ale nejak nejsem schopna se rozhodnout. Poradi nekdo, kdo uz ho ma anebo kdo o tom hodne vi?

Prvni ma aeroccino - napenovac mleka.

http://www.alza.cz/…-d435884.htm

Druhy je plnoautomaticky a pravdepodobne z nej jde udelat vice druhu kavy.

http://www.alza.cz/…-d256542.htm

Nejde me o cenu, ale nejsem si jista, jestli bych vyuzila vse u toho druheho. Chapu dobre, ze to druhe to udela vse za me? Ze naleju mleko do toho zasobniku a ze treba kapucino nebo latte me to udela samo? Anebo s tim musim neco delat. U toho prvniho se me libi, ze tam muzu ohrivat jenom mleko pro deti na kakao, ma to mozna i ten druhy?

S manzelem pijeme kafe rano a ja nekdy i pres den. Mame radi latte, presso a capuccino. Neptam se na nevyhody kapsli, protoze jsem zatim dospela k tomu, ze jsme pohodlni a vyhovovalo by nam to. Dekuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30569
22.6.13 21:57

@lencula prosím tě a kde chce te kupovat kapsle, my ho teď dostali od rodičů to první ale bez té věci na mléko, ale jinde než na internetu jsem nesehnala ty kapsle a nechce se mi jich z internetu objednávat větší množství, když jsme to neochutnali a po jednom balení je to sakra drahé…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
22.6.13 22:00

Znám ten druhý. Tak, jak píšeš. Naleješ mléko, zmáčkneš a udělá ti to takovou kávu, kterou sis vybrala. Mléčnou pěnu bez kávy ti udělá taky. Můžeš tam i nastavit, jestli chceš mléko našlehat hodně nebo méně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
323
22.6.13 22:01

My nebydlime v cr, ale pokud vim, tak jsou pravidla stejna a to ze kapsle se daji vyhradne objednavat z internetu. I v cr jdou sehnat levnejsi neznackove kapsle, ktere pasuji do nespressa, tak ty budeme asi kupovat my. Jeste uplne nevim. Nekde v Praze je showroom, tak treba tam davaji vzorky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12196
22.6.13 22:05

My to doma máme. Typově ten druhý. Děti si to mléko napění i sami, kdysi jsem kupovala speciální čokoládu a tu jsem dala do nádobky s mlékem a dělala jsem horkou čokoládu.

V práci mám klasiku, musím si mléko napěnit pomocí trysky a pak dám kafe. Taky v pohodě.

Asi hlavní je, aby ta káva chutnala. Nesspreso má hodně druhů a co bych vyzdvihla, tak limitované edice během roku a hlavně ty vánoční druhy jsou výborné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.6.13 22:45

Nespresso?

Ono se ti hlavně tahle káva docela prodraží a když je mletá předem, tak těžko můžeš vědět, jaká je to kvalita a jak dlouho už čeká na upotřebení. :-) Navíc budeš pít neustále jen stejné kávy pořád dokola a to se taky přejí. No, vybírej opatrně. Raději bych investovala do pořádného kávovaru. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Švadlenka Madlenka
24.6.13 12:16

Nespresso je především o chutné a kvalitní kávě, ani ne tak o té mašině. Takže pokud tam chceš pak dávat nějaké náhražkové kapsle, nevidím důvod, proč investovat do předraženého kávovaru. Za ty peníze koupíš univerzální kávovat, případně daleko levnější kávovar na ony náhražkové kapsle. Jinak si nemyslím, že Nespressa se přepiješ, protože druhů káv a spec edicí mají hafo.

• Citovat
  • Nahlásit
323
25.6.13 12:54

Asi uz jsem mimo tema, ale nakonec jsme se s manzelem domluvili, ze koupime plnoautomaticky kavovar philips saeco. Ja jsem chtela neco co me udela samo latte a to tohle umi a nakonec i ta cena kavy je nizsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
29.8.13 18:03

Nespresso a kvalita

Zdravim pratele,
tak ja mam Nespresso Latissima plus a neda se ta kava vubec porovnavat s Dolcegusto a temto jim podobnym pristrojum. Jasne, nekdo namitne, ze je to zbytecne drahe a predrazene. No kdo jednou ochutnal, pochopi. Pokud nekomu jde o ekologii, at si poridi Cremesso, kde v kapslich neni hlinik, se pry tak rika:o) Ale Nespresso je kvalitou kavy uplne fakt jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3115
15.10.13 08:05

Holky obnovuji diskusi. Přemýšlím nad nespressem, důvod je hlavně místo na lince, které není:-(. Kdyby bylo, koupím automat. Můžete mi poradit které nespresso máte doma a jste s ním spokojené?
Vím, že kapsle jdou kupovat jenom na netu a že je to dražší o tom tato diskuse není, spíš o tom které nespresso má malé rozměry a je z něho chutná káva. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30569
15.10.13 08:18

@Mišela1 nespresso mám tohle, zabare minimum místa, líbí se mi design a kafe je výborný :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14314
15.10.13 08:21

@Mišela1
Tak my mame tento..sice uz ho mame asi 7 rokov, mame to este bez toho oznacenia Krups(dizajnovo je cierno strieborny)..robi len espresso a lungo a piccolo..takze asi to chce vediet vo vyuzijes..kava sa vobec neda porovnavat s tymi blafmi dolce gusto a pod..:-)..mali sme vzedy malu linku a tento sa tsm krasne vosiel..teraz uz mame linku poriadnu a vyzera tam tak malickato..:-)))…inak ked chces investovat naj automaty su Jura..
http://www.nespresso.com/…s-essenza/-2

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
15.10.13 08:47

@Mišela1
Zdravím,
pokud máte opravdu málo místa na lince, můžete si pořídit Nespresso U, buď Delonghi nebo Krups. Záleží na Designu. Nespresso U je opravdu malinký, má i otočný magnetický zásobník na vodu, takže si ho můžete přizpůsobit dle vašich potřeb. Tento má teda dotyková tlačítka na tři nápoje, Presso, Lungo i Ristreto. Jinak ještě malý je i Pixie, ten má klasická tlačítka na Presso i Lungo. Oba si ale můžete nastavit dle vašich potřeb, teda naprogramovat si sílu nápoje. V Nespressu teď mají i novinku, ten U společně s Aeroccinem, což je taková konvička na napěnění mléka. Jinak ale ze všech kávovarů ta káva chutná stejně. A investice se vyplatí, já sám mám Latissimu plus a nemůžu si ji vynachválit. Vzhledem k mému handicapu, protože nevidím, jsou na kapsle tyto systémy ok, ale Nespresso se nedá srovnávat s Dolcegusto, Tassimo, Tchibem ani podobnými. Takže asi tak, jinak automat určitě Jura, myslím, že nějaký malinký byl Micro, ale nevím teď přesné označení. Kdyby něco, klidně písněte. Jsem takový nespressofil i kapsle mám skoro všechny:o)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14624
15.10.13 09:09

My mame tento Nespresso citizmilk http://m.alza.cz/…-d367992.htm Maximalni spokojenost uz druhym rokem :pankac: Design prijemny, kava vynikajici, obsluha jednoducha :jazyk:

Nejvic se mi ale libi to mnozstvi druhů káv. Nevic ted ujizdim na Ciocattinno - cokoladova prichut :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7369
15.10.13 09:19

Já mám tedy vestavěný kavovar na nespresso kapsle, jsem strašně spokojena. Kdybych porizovala, tak koupím tenhle http://www.datart.cz/…EN520-S.html. Je i s tou nadobou na mléko a ve skutečnosti je maličký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat