Jaké nosítko pro 6 měs. mimi?

Anonymni
21.5.07 19:05

Jaké nosítko pro 6 měs. mimi?

Ahoj, poradíte mi někdo opravdu dobré a bezpečné nosítko pro 6ti měsíční mimi, které má 7,5 kg? Běhám po úřadech a všude tahám kočár do schodů. Taky se chystáme na dovolenou, omrknout památky a tak. Nechci nechávat syna celé odpoledne v nosítku, ale hodinku během dne by tam snad vydržel. Máte někdo s něčím dobrou zkušenost? Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2870
21.5.07 19:52

A co šátek? :wink: Já si ho nemůžu vynachválit, zvlášť, když mi holka ještě nesedí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
551
21.5.07 20:31

Teď máš na výběr z následujících možností, počítám jen se systémy, kdy jsou zatížená obě ramena:

šátek - já doporučuju, je sice náročnější na manipulaci, ale bezkonkurenční co se variability týče, vybereš si úvaz, který vám nejlíp vyhovuje.

Mei Tai - je to asi nejskladnější nosítko, jednoduché na manipulaci. Můžeš vázat na břicho nebo na záda.

strukturovaná nosítka - nyní u nás Ergo, Patapum, Alpino. Jsou to taková tatínkovská nosítka, vypolstrovanější než Mei Tai, ramenní popruhy se nedotýkají země.

My jsme nosili zezačátku jen v šátku, o MT jsem nevěděla, strukturovaná nosítka u nás tehdy nebyla.
Věrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.07 20:33

Ahoj. Včera jsme s Haničkou obíhali Valašskou dědinu v Rožnovském skanzenu. Byla v Ergo carrier (najdeš na www.nosenideti.cz ). :D Jsem poněkud líná, nešikovná… na vázání šátku. Tady je manipulace docela snadná. Výhodou je možnost nosit na břiše (prozatím my) a na zádech.

Beruška :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8671
21.5.07 20:38

Také máme Ergo a jsem maximálně spokojená,výhodou je,že manipulaci ovládá v pohodě i můj muž bez školení úvazů.Doporučuji-i ta cena nad kterou jsem málem šla do kolen se vyplatila. :wink:

Stáňa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8602
21.5.07 20:42

Ahojky

taky máme Ergo a je super. Nebolí z toho záda a miminku je tam taky dobře. Chodíme s ním na výlety, budem chodit na houby atd.je super. doporučuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama