Jaké plavky pro 9 měsíční?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alena27
Kecalka 340 příspěvků 24.02.17 13:11
Jaké plavky pro 9 měsíční

Dobrý den maminky. Má otázka je jaké plavky kooupit malé na plavání.
Byli jsme na plavání a malou to děsně bavilo ale po chvilce se třásla a byla studená jak led i když voda byla teplá (35stupnů)asi bude zmrzlina jak já. Měla klasické ty kojenecké neoprénové plavečky na spodek. Existují nějaké celotělové plavky pro 9 měsíční mimčo s tím aby byli s tou nepropustnou vrstvou při nehodě? Jednorázové plavkové plenky jsou u nás zakázány.
Děkuji za odpovědi

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

kazda.m 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.17 13:16

No já si myslím že v celotělových ji bude ještě větší zima.
O tom zákazu je to zajímavé, to slyším asi prvně.

Zkuste otužovat doma při koupání, třeba co tři dny to trochu studenější voda, nebo přilévat trochu studenější vodu zezadu pomalu od zadečku a promíchávat…Až budou dělat více cviků, kopat nohama atd tak to bude taky lepší, že se sama zahřeje pohybem.

smurfka
Nadpozemská drbna 29810 příspěvků 24.02.17 13:21

Je to stejný materiál neopren, tudíž by to mělo ochránit i nehody..navíc kolem nožiček jsou " uzavřené " https://www.malyplavec.cz/…ate-cerv/701

Aries6
Generální žvanilka 21960 příspěvků 5 inzerátů 24.02.17 13:22

Dělají se neoprénové na celé tělo, ale to je spíš kvůli nespálení se od sluníčka. Myslím si to samé, co @kazda.m, že ji v tom bude ještě větší zima.
Vyloženému zákazu se taky divím, ale chápu to. Ani jedno děcko nemělo do bazénu plínky.

Aries6
Generální žvanilka 21960 příspěvků 5 inzerátů 24.02.17 13:24

https://www.google.cz/webhp?…&*

smurfka
Nadpozemská drbna 29810 příspěvků 24.02.17 13:24

Neopren je od toho abych uchránil i od chladu..zkusila bych to

Kriss Tina
Kelišová 5461 příspěvků 24.02.17 13:28

Mi mame plavky na cele telo, koupila jsem v tescu, meli velikosti asi od pul roka, ale nikdy jsme nevyuzili, jak se v tom malej namoci tak ho to spis studi, ale nechodili jsme do bazenu, takze stimhle zkusenost nemam.

Adinka_2012
Závislačka 2603 příspěvků 8 inzerátů 24.02.17 13:31

U nás na plavání půjčůjí neopreonovou vestu pro zmrzlíky…všechny děti, co jsem viděla, měly neoprenové plavky jen jako ty kalhotky a zmrzlíci si půjčovaly tu vestu

Hoa Mai
Kelišová 5717 příspěvků 19 inzerátů 24.02.17 13:33

@Alena27 Neopren od chladu sice chrání, ale dost to omezuje v přirozeném pohybu, což mi u plavání přijde kontraproduktivní. A je taky těžký. Osobně bych doporučila pokud už koupit, tak jen na začátek a doma postupně otužovat, snižovat teplotu vody ve vaně a při sprchování a před plaváním v bazénu nesprchovat moc teplou vodou, neljépe vlažnou.
Mmch, to fakt máte teplotu vody v bazéně 35 stupňů? To mi přijde hodně teplá voda, většinou, co vím, bývá teplota vody pro plavání miminek od 30 do 32 stupňů. My máme 31 a i tak mi to přijde dost. Tím spíš bych doporučila to postupné otužování. Vem si, že později půjdete někam do bazénu pro veřejnost nebo na koupaliště, kde bývá teplota vody kolem 26 stupňů-28 stupňů, to ti tam malá ani nevleze.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10468 příspěvků 24.02.17 13:38

U nás pujcovali vesty pro zmrzliny. Voda měla 31 a bylo to azaz. Plavaci pleny byly také zakázány ;)

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10468 příspěvků 24.02.17 13:38

Příspěvek upraven 24.02.17 v 13:44

Aliik
Echt Kelišová 8315 příspěvků 24.02.17 13:43

Normalne celotelovy neoprenek od Konfidence, plavaly mi v nem obe deti od miminka, mladsi ho jeste ma (uz treti) a to ji jsou 4. Fakt dite v teple, ctyrletacka by bez nej treba v aquacentru, kde je voda 28 stupnu, vydrzela chvili, takhle 2 hodiny v pohode ;)
Pro mimina jsou ty Babywarma: http://www.numama.cz/…fidence.html ;)

kazda.m 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.17 13:45
@Tichošlápek píše:
U nás pujcovali vesty pro zmrzliny. Voda měla 31 a bylo to azaz. Plavaci pleny byly také zakázány ;)

A ten zákaz je z důvodu hygieny, že ty plavky dělají neco s vodou? Nám říkali na začátku, že pokud je mimino ještě pouze kojený, že jsou pro ty plenky plavací, že ta stolice je ještě dost řídká a dost uniká i plavkama.

smurfka
Nadpozemská drbna 29810 příspěvků 24.02.17 13:45
@Aliik píše:
Normalne celotelovy neoprenek od Konfidence, plavaly mi v nem obe deti od miminka, mladsi ho jeste ma (uz treti) a to ji jsou 4. Fakt dite v teple, ctyrletacka by bez nej treba v aquacentru, kde je voda 28 stupnu, vydrzela chvili, takhle 2 hodiny v pohode ;)
Pro mimina jsou ty Babywarma: http://www.numama.cz/…fidence.html ;)

jenže pod to musíš mít papírovou plenu..aspon pod ty z toho odkazu..a ty jsou u paní v bazenu zakázané..

Aliik
Echt Kelišová 8315 příspěvků 24.02.17 13:47

@smurfka Pod nej jsme meli neoprenove plavecky s nohavickou Happy Nappy, takovehle: http://www.stastnyhrosik.cz/…ppy-jablicko ;) Veslo se to krasne ;)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >