Plavací čepice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bondgirl007
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 09.01.17 14:46
Plavací čepice-poraďte

Ahoj, dnes jsem se dovedela, ze za tyden mam s 10mes. synem nastup na lecebny rhb pobyt, kde vyzaduji plaveckou cepici a pliny do vody. Existuje nejaka cepice pro tak male deti? Obvod hlavy cca 45cm - a nejaky material, ktery mu budu schopna natahnout na hlavu? Nejak si nedokazu prestavit nejakou gumu ci silikon :nevim: A hlavne, kde to sezenu do patku? A pokud mate zkusenost s plinkami do vody, muzete taky doporucit. Dekuji moooc! :kytka:

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2320 příspěvků 09.01.17 14:52

https://www.malyplavec.cz/…ce/detske/21

:nevim:

Ladie
Závislačka 4654 příspěvků 1 inzerát 09.01.17 14:53

@Bondgirl007 plavací čepice v každém větším sportu (mají různé velikosti) a plavací plíny cenově nejlíp vycházely z DM (už jsem x let nekupovala).

vrtulka78
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 09.01.17 15:00

My jsme kupovali čepici přímo v klubu, kde jsme chodili na miminovské plavání, tak se zkus optat tam, pokud máš něco blízko.

Russet
Extra třída :D 11573 příspěvků 09.01.17 15:04
@Bondgirl007 píše:
Ahoj, dnes jsem se dovedela, ze za tyden mam s 10mes. synem nastup na lecebny rhb pobyt, kde vyzaduji plaveckou cepici a pliny do vody. Existuje nejaka cepice pro tak male deti? Obvod hlavy cca 45cm - a nejaky material, ktery mu budu schopna natahnout na hlavu? Nejak si nedokazu prestavit nejakou gumu ci silikon :nevim: A hlavne, kde to sezenu do patku? A pokud mate zkusenost s plinkami do vody, muzete taky doporucit. Dekuji moooc! :kytka:

A není myšlena ta čepice jen pro tebe? Chodíme se synem od kojence na plavání a NIKDY po mně nechtěli na dítě čepici. Rodiče ji mít musí. A děti mají neoprenové plavky. Zadrží čůrání (ne 100% a bobek taky. Jinak mi taky byly doporučeny plavací plínky z DM. My je máme do bazénu zakázané, navíc ten neopren hřeje, na rozdíl od té plínky. Neoprenky vyjdou cca na 300 Kč a na Malém plavcovi by taky měli mít.

Hoa Mai
Kelišová 5705 příspěvků 19 inzerátů 09.01.17 15:18

@Bondgirl007 Čepku pro malého určitě polyesterovou, silikonová je hnus. Pro malé děti. Tady v ČR ji po nás naštěstí nikdo nechce, ale trávili jsme nějakou dobu ve Francii a tam vyžadují do bazénu čepici i pro totálně holohlavé osmiměsíční mimino. Měli jsme tu, co vypadá jak rybka z toho odkazu v prvním komentáři, jiné tam bohužel neměli. Syn byl naštěstí statečný a plavání miluje, tak mu to za to asi stálo, ale bylo to nepříjemné, čepici natahovat, já to na svých dlouhých vlasech nesnáším.
Jednorázové plavací plínky jsem vyzkoušela Huggies a DM, oboje dobré, Huggies bych doporučila spíš pro buclatější děti, DM pro hubenější.

Bondgirl007
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 09.01.17 16:17

@Russet Opravdu pisi koupaci cepice dite i rodic, male deti specialni plinky do vody. Ty neoprenove plavky mam z kojoplavani taky :nevim: Jeste tam zavolam a zeptam se, zda ta cepice pro mimino je nutna. I ty plavky bych brala radeji nez ty pleny, se kterymi nemam zkusenost. A samozrejme vydaj navic :zed:

smudlinky
Závislačka 2548 příspěvků 347 inzerátů 09.01.17 16:19

Plavací čepice mívají ve sportovních potřebách nebo v hračkářstvích. dají se koupit i látkové- jde jim asi o zanesení filtrů v bazeně vlasy!-)

Bondgirl007
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 09.01.17 16:23

@smudlinky Nevis konkretni sport? Jsem z vesnice u maleho mesta a budu muset sjet nekam dal, tak bych potrebovala nejakou jistotu. Jinak je mi jasne, ze je to kvuli technice v bazene. Byt maly ma na hlave pet chlupu ve trech radach :lol:

Russet
Extra třída :D 11573 příspěvků 09.01.17 17:59
@Bondgirl007 píše:
@Russet Opravdu pisi koupaci cepice dite i rodic, male deti specialni plinky do vody. Ty neoprenove plavky mam z kojoplavani taky :nevim: Jeste tam zavolam a zeptam se, zda ta cepice pro mimino je nutna. I ty plavky bych brala radeji nez ty pleny, se kterymi nemam zkusenost. A samozrejme vydaj navic :zed:

Hmm, tak to je teda něco. Já si rvu na hlavu tu gumovou a zuřím. Ale chápu, že filtr dostává zabrat. Zkusila jsem jen ty Little swimmers od Huggies?!, když jsme byli na veřejném koupališti. Musela jsem ho hned po výlezu svlékat, bylo to nacucaný a studený. Ale vy budete snad v teplé vodě…

majousek
Stálice 99 příspěvků 09.01.17 20:26

Ty neoprenky jim musi stacit.. chodime plavat a z hlediska funkčnosti je lektorky naopak pred klasickymi vyzdvihuji.. tim ze maj jakoby nohavicky tak bobek nikdy nikdy neprojde. :palec: :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >